امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34303
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 67
اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: قطعا ...

اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: قطعا وزیر صالح کسی است که هم تعهد داشته باشد و هم تخصص، ولی تعهد بر تخصص مقدم است.

وی افزود: تعهد و تخصص دو پیش فرض اولیه تشخیص وزرای صالح است ولی یکی از اساسی‌ترین معیارهای تشخیص صالح بودن وزرا، عملکرد آنها در جریان فتنه است.

شهبازی اضافه کرد: اتفاقات سال 88 و عملکرد افراد در آن زمان می‌تواند معیار مناسبی برای تشخیص صالح بودن افراد باشد. به این شکل که افراد باید در فتنه 88 دخالتی نداشته و علاوه بر این موضع‌گیری نسبت به آن نیز داشته باشند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران اظهار داشت: فتنه 88 اتفاقی بود که عاملان فتنه قصد داشتند از این طریق مردم را در برابر یکدیگر قرار دهند و قطعا برائت از فتنه و عذرخواهی افراد سهیم در آن از مردم بحث مهمی است.

وی گفت: نمایندگان مجلس در رای اعتماد به وزرا حتما باید عملکرد آنها در فتنه 88 را مدنظر قرار دهند و حتی اگر فردی در فتنه سهمی داشته است باید پس از آن از مردم عذرخواهی کرده و موضع‌ خود را به طور شفاف بیان کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها