امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34309
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 59
محمد سلیمانی نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به لابی‌های اطرافیان برخی ...

محمد سلیمانی نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به لابی‌های اطرافیان برخی وزرای پیشنهادی برای کسب رأی اعتماد اظهار داشت: عمده این افراد که با حضور در مجلس در این راستا تلاش می‌کنند، نمایندگان ادوار هستند که کارت ورود به پارلمان را دارند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مذکور عمدتاً از طیف سیاسی چپ هستند، افزود: گروه دیگر مدیران سابق وزارتخانه‌ها در دوران سازندگی و اصلاحات هستند که در واقع دنبال فراهم کردن کسب‌وکار آینده خود هستند.

سلیمانی خاطر نشان کرد: این افراد به‌طور نمونه با حضور در نمازخانه مجلس و با دادن وعده و وعید به نمایندگان سعی دارند نظر آنها را نسبت به وزیر مورد نظرشان جلب کنند که اینگونه اقدامات غیر اخلاقی است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس ابراز عقیده کرد: بی تردید اینگونه لابی‌گری‌ها و قشون‌کشی‌های وزرا در هنگام دادن رأی اعتماد به آنها به ضررشان تمام می‌شود.

سلیمانی تصریح کرد: چنین اقداماتی در واقع این معنی را به ذهن متبادر می‌کند که وزیری که لابی می کند، دارای ضعف بوده و سعی می‌کند تا ضعف و ناتوانی خود را با این کار پنهان کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها