امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34321
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 92
با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران نخستین مجموعه فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی ویژه ...

با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران نخستین مجموعه فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی ویژه کودکان تحت پوشش بهزیستی در نیاوران افتتاح شد.

امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال تهران در حاشیه برگزاری این مجتمع آموزشی، فرهنگی و تربیتی اظهار داشت: از زمان ورود هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اقدامات خوبی در حوزه‌های مختلف و به ویژه در ورزش ویژه کودکان انجام شده است.

وی تصریح کرد: 6 سال پیش که بنده در مراسم خیریه‌ای در این مرکز دعوت شده بودم تا به امروز تغییرات گسترده‌ای انجام شده است و این تغییرات در زمینه رویکرد تربیتی بچه‌ها بوده است.

سرمربی استقلال تهران در رابطه با فضای ورزشی و مجتمع فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی خاطر نشان کرد: ورزش از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند و این در حالی است که در حال حاضر شاهد اقدامات خوبی از سوی سازمان بهزیستی در حوزه ورزش هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با حضور هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در سال‌های آینده نیز تحولات خوبی در حوزه ورزش و تربیتی کودکان انجام شود.

به گزارش فارس؛ در ادامه این مراسم همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: بهزیستی در دو سال گذشته تغییر رویکرد داده و به سمت کارهای تخصصی و توانمند‌سازی به جامعه هدف حرکت کرده است.

وی با اشاره به افتتاح نخستین مجموعه فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی ویژه کودکان تحت پوشش بهزیستی گفت: این مرکز به عنوان نمونه و الگو راه‌اندازی شده است که بنا داریم این مراکز را در سطح کشور توسعه دهیم.

وی تصریح کرد: مجمتع فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی در مساحتی به حدود 2 هکتار زمین احداث شده است که دارای سه مجموعه (استخر، خانه کودک و مجموعه تفریحی) است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: هم اکنون 30 هزار کودک بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی قرار دارد و این در حالی است که 70 هزار کودک نیز به صورت ‌موقت در اختیار خانواده‌ها قرار دارد.

هاشمی در ادامه این مراسم از حضور امیرقلعه‌نویی سفیر کودکان بهزیستی تقدیر کرد و گفت: حضور چهره‌های محبوب در سازمان بهزیستی می‌تواند نگاه جامعه را به کودکان تغییر دهد.

رئیس سازمان بهزیستی در پایان خاطر نشان کرد: فاز دوم مجموعه فرهنگی، تربیتی و آموزشی شهید قدوسی به زودی کلنگ‌زنی خواهد شد و در این مرحله سالن چند منظوره‌ای برای کودکان راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها