امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34332
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «ستایش» به سرپرستی و اپراتوری نوشین عاشوری به زبان بوسنیایی زیرنویس شده است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «ستایش» به سرپرستی و اپراتوری نوشین عاشوری به زبان بوسنیایی زیرنویس شده است و از سیمای بوسنیایی این شبکه برای علاقمندان به سریال‌های ایرانی پخش خواهد شد.
ترجمه متون آن بر عهده مهرداد پورکی بوده و معمر مینیشویچ ویراستاری متون «ستایش» را انجام داده است.
کارگردانی و نویسندگی مجموعه تلویزیونی «ستایش» بر عهده سعید سلطانی بوده و تهیه کنندگی آن را آرمان زرین کوب به انجام رسانده  است.
داستان این سریال حول محور دختر جوانی به نام ستایش است. محمد برادر ستایش در دوران جنگ به خدمت سربازی اعزام می‌شود، اما از خدمت می‌گریزد و به خانواده خود دروغ می‌گوید. طاهر، دوست محمد به او کمک می‌کند تا از کشور خارج شود، اما محمد در مرز ترکیه کشته می‌شود و طاهر به زندان می‌افتد. اختلافات میان خانواده محمد و طاهر درمی‌گیرد...
داریوش ارجمند (حشمت فردوس)، جمشید مشایخی(خان بهادر)، گوهر خیراندیش(زعفرون باجی)، نرگس محمدی(ستایش)، مهدی پاکدل (طاهر فردوس)، محمود عزیزی(پدر ستایش)، زهرا سعیدی (مادر ستایش)، رامسین کبریتی(برادر طاهر)، مهدی سلوکی (محمد)، سیما تیرانداز (انیس)، رضا ایران منش(مهندس) و شیوا خنیاگر (مادر طاهر) در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.
مجموعه تلویزیونی «ستایش» از 21 مرداد در 45 قسمت 50 دقیقه‌ای برای مخاطبان سیمای بوسنیایی شبکه جهانی سحر در بوسنی و هرزگوین و منطقه بالکان از آنتن کانال یک این شبکه پخش خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار