امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34341
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 51
«محمدتقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  با اشاره به ...

«محمدتقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  با اشاره به ارائه نمرات شرکت‌کنندگان در طرح ارزیابی در سامانه طرح ارزیابی خبر داد و گفت: نمرات افراد از بدو ورود به طرح یعنی از تست ورودی و آزمون‌های عملی، نظری و جبرانی در صفحه شخصی افراد در سامانه طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن بار‌گزاری شده و آنان می‌توانند با مراجعه به این پایگاه از نمرات خود مطلع شوند.

مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از امکان اعتراض برای شرکت‌کنندگان خبر داد و گفت: از همان ابتدای اجرای طرح امکان اعتراض برای شرکت‌کنندگان فراهم شده است، البته تاکنون اعتراضی نسبت به ارزیابی‌ها نداشته‌ایم.

وی از لزوم اصلاح برخی از مفاد آیین‌نامه طرح ارزیابی خبر داد و گفت: در آخرین جلسه شورای ارزیابی که با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد، در خصوص اصلاح برخی از مفاد آیین‌نامه طرح ارزیابی صحبت‌هایی شد که دبیر شورای توسعه هم برای اصلاح و یا تکمیل آیین‌نامه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اجرای طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم سال 1390 از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به شورای عالی قرآن واگذار شد که دور‌های اول و دوم این طرح، ماه رمضان امسال با اعطای مدارک درجه یک تا چهار به برخی از قاریان و اساتید شرکت‌کننده در طرح به پیان رسید.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها