امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34348
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 44
محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با رد شایعه لغو شکایت کارگران به دیوان عدالت اداری برای افزایش 25 درصدی حداقل ...

محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با رد شایعه لغو شکایت کارگران به دیوان عدالت اداری برای افزایش 25 درصدی حداقل دستمزد سال جاری، اظهار داشت: این شکایت از سوی گروه‌های ذی نفع کارگری به دیوان عدالت ارائه شد زیرا احساس می‌کردند که حقشان در بحث مصوبه دستمزد شورای عالی کار ضایع شده است.

عضو شورای عالی کار با بیان اینکه کانون عالی شورای اسلامی کار قصد ندارد شکایت کارگران به دیوان را پس بگیرد، گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی صحت ندارد و دیوان عدالت هر رایی در این خصوص دهد اجرا خواهد شد.

این فعال کارگری تاکید کرد: به هر حال نمایندگان کارگری شورای عالی کار بیش از این توان پرداختن به موضوع را نداشتند و در این راستا همه اعضا تلاش خود را انجام دادند و در صورتی که رای دیوان مشخص شود تکلیف این موضوع برای همیشه روشن می‌شود.

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران هیچ ارتباطی با لغو شکایت دستمزد کارگران ندارد، بیان داشت: خوشحالیم که این شکایت به نتیجه‌ای برسد که به نفع جامعه کارگری باشد و بین این دو موضوع ارتباطی وجود ندارد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها