امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34350
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 69
داوود منظور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که دولت آینده در رابطه با طرح تحول ...

داوود منظور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که دولت آینده در رابطه با طرح تحول اقتصادی و 7 محور مهم آن که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده چه اقداماتی باید انجام دهد، اظهار داشت: این امر بستگی به دولت آینده دارد؛ اولویت‌بندی دولت آینده نسبت به مسائل اقتصادی مشخص می‌شود و باید دید چه اولویت‌هایی را پیگیری می‌کند.

وی ادامه داد: طرح تحول اقتصادی که در دولت نهم و دهم اجرا شد، با توجه به اولویت‌های اقتصادی کشور در ابتدای دولت نهم آغاز شد.

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه شبیه طرح تحول اقتصادی در دولت خاتمی هم اجرا شد، گفت: در دولت خاتمی طرح ساماندهی اقتصادی مطرح و پیگیری شد و همین طرح با عنوان دیگری در دولت هاشمی وجود داشت.

وی افزود: بنابراین در دولتی که شروع به کار می‌کند، یک اولویت‌بندی از مسائل کشور انجام می‌شود و بر اساس آن یک طرح و یا اصلاحات اقتصادی بر مبنای آن دنبال می‌شود و باید دید در دولت جدید اولویت‌ اقتصادی چیست، تا متناسب با آن برنامه‌ها و طرح‌ها اجرایی شود.

*رشد اقتصادی در دولت نهم و دهم با دولت‌های گذشته تقریبا برابری می‌کند

منظور با تأکید بر اینکه در گزارش‌های رسمی رئیس‌جمهور هم متوسط رشد اقتصادی اعلام شد، گفت: در دولت‌های نهم و دهم رشد اقتصادی در واقع بدتر از دولت‌های قبلی نبوده و تقریبا برابری می‌کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها