امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34353
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، شاهدان عینی که توانستند از حمله تروریست‌های تکفیری جان سالم به در ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، شاهدان عینی که توانستند از حمله تروریست‌های تکفیری جان سالم به در ببرند، تاکید دارند که این تروریست‌ها جنایت جدیدی را در حومه لاذقیه مرتکب شده‌اند.

بنا بر این گزارش، افراد مسلح پس از ورود به روستاهایی که ساکنان آن علوی هستند، اقدام به کشتن مردان و ربودن زنان و کودکان سوری می‌کنند.

یکی از افراد نجات یافته از چنگ تروریست‌ها در این بار به المنار گفت: 7 نفر از اعضای خانواده من از جمله خواهر 14 ساله‌ام در روستای بلوطه لاذقیه توسط این تروریست‌ها ربوده شدند و تاکنون هیچ خبری از آنها ندارم.

همچنین این شبه نظامیان شیخ بدرالدین غزال از علمای معروف شیعی در سوری را نیز ربوده‌اند که برای مراسمی مذهبی به بلوطه رفته بود.
 
 
برادرزاده این روحانی سرشناس با اشاره به اینکه اخباری از سلامت وی در اختیار دارد، ابراز امیدواری کرد که وی به همراه 100 اسیر دیگر آزاد شود.

خبرنگار المنار در پایان تصریح کرد که در آینده حرف‌های بیشتری از جنایات تروریست‌ها در سوریه منتشر خواهد شد که بدون هیچ هدف نظامی تنها در حال کشتار مردم هستند.

تروریست‌ها در حالی تلاش دارند تا به سواحل سوریه به دریای مدیترانه برسند که نیروهای ارتش نبردهای سختی را برای مقابله با آنها در لاذقیه آغاز کرده‌اند. تروریست‌ها می‌کوشند تا بر مناطق کوهستانی مشرف به دریا در لاذقیه تسلط پیدا کنند تا بتوانند نبرد در سوریه را به سمت سواحل ببرند اما نیروهای ارتش سوریه در «بنی یونس» استقرار یافته‌اند تا مانع حرکت مخالفان مسلح کشور شوند.

مخالفان پس از شکست‌های اخیر در القصیر و خالدیه حمص عزم خود را جزم کرده‌اند تا با کشاندن درگیری به مناطق غربی بتوانند راحت تر کمک‌های خارجی را دریافت کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها