امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34357
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 71
محمد رئیس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد وزیر پیشنهادی بهداشت در دولت یازدهم گفت: از زمانی که دکتر هاشمی به عنوان وزیر ...

محمد رئیس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد وزیر پیشنهادی بهداشت در دولت یازدهم گفت: از زمانی که دکتر هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت مطرح شده است بررسی جامع،درباره او انجام گرفت و سوابق کاری وی نیز بررسی دقیق شد.

وی ادامه داد: در نهایت وزیر پیشنهادی بهداشت با حضور در سازمان بسیج جامعه پزشکی و در جمع شورای مرکزی این سازمان جلسه‌ای را برگزار کرد، نظرات او مطرح شد و درباره معضلات کلان نظام سلامت با او بحث و گفت‌وگو شد.

رئیس‌زاده گفت: در مجموع سازمان بسیج جامعه پزشکی نسبت به وزیر پیشنهادی بهداشت نظر مثبت دارد و با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی او و تجاربی که در این حوزه کسب کرده است امیدواریم اقدامات مؤثر و خوبی انجام شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن ابراز امیدواری نسبت به کسب رأی اعتماد قابل اتکاء از مجلس ادامه داد: امیدواریم با چینش خوب مدیریتی، تیم کاری و کارشناسی بتواند معضلات و مشکلات حل نشده نظام سلامت را برطرف کند.

رئیس‌زاده افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی با تمام توان و ظرفیتی که در تمام کشور دارد و به مسائل کارشناسی این حوزه اشراف دارد در خدمت وزیر پیشنهادی و تیم او خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها