امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34370
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به احراز رتبه اول و دوم رشته علوم انسانی کنکور ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به احراز رتبه اول و دوم رشته علوم انسانی کنکور سراسری سال 92 توسط اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: اخبار بسیار خوبی از استان‌ها به دفتر مرکزی رسیده است که حاکی از کسب رتبه‌های ممتاز اعضای این تشکل دانش‌آموزی در کنکور سراسری است و این نشان از تلاش علمی اعضا دارد و در آینده نزدیک در برنامه‌ای از همه دانش‌آموزان این تشکل که رتبه یک تا سه رقمی در کنکور را کسب کرده‌اند با حضور نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی با تأکید بر اینکه ارتقای سطح علمی و تحصیلی اعضا یکی از رویکردهای اصلی این تشکل است، تصریح کرد: اعضای انجمن‌های اسلامی مدارس با کسب رتبه‌های شوق‌افزای تک رقمی تا سه رقمی کنکور خوش درخشیدند و ثابت کردند علی‌رغم اینکه در وسط میدان و جبهه جهاد مقدس فرهنگی هستند، از پرداختن به مقوله علمی و درس نیز غفلت نورزیده و در این مقوله نقش آفرین بوده و خواهند بود.

علامتی ادامه داد: یکی از اهداف معنوی این تشکل ولایی، زبده‌یابی و زبده‌پروری برای انجام مأموریت نیروسازی و جریان سازی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی بیان داشت: دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اسلامی برای رسیدن به اهداف عالیه‌شان با برنامه‌ریزی و توجه به افق چشم‌انداز، گام اول در سال پرشور حماسه را محکم برداشتند و ثابت کردند که پاسدار ارزش‌ها هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها