امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34373
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لاله افتخاری اظهار داشت:‌ در صورتی که جنتی به گفته‌های خود بعد از تصدی پست وزارت عمل کند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لاله افتخاری اظهار داشت:‌ در صورتی که جنتی به گفته‌های خود بعد از تصدی پست وزارت عمل کند می‌توان ایشان را مناسب‌ترین گزینه برای این وزارتخانه برشمرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد سوابق اجرایی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد گفت: ایشان سوابق مختلف و اجرایی داشته‌اند که می‌توان گفت در اکثر آنها موفق بوده اند البته قابل ذکر است که ایشان حدود دو سال هم در حوزه تحصیل کرده‌اند و حوزه فرهنگ و ارشاد را هم می‌شناسند.

این نماینده مجلس در مورد جلسه اول کمسیون فرهنگی با جنتی گفت: ایشان چند ساعت در کمسیون فرهنگی مجلس حضور داشتند و قرار است روز یکشنبه صبح نیز جلسه دوم تشکیل شود. در جلسه اول ایشان دیدگاه‌های خود را مطرح و دیدگاه‌های اعضای کمیسیون را هم شنید که می‌توان این جلسه را بسیار مفید ارزیابی کرد.

وی افزود: در مباحث فرهنگی و هنری همانند سینما، هنر، مطبوعات، چاپ، مد و لباس، فرهنگ قرآنی دیدگاه ایشان به دیدگاه کمیسیون نزدیک بود و امیدواریم ایشان به گفته های خود بعد از تصدی پست وزارت عمل کند که در صورت عمل به وعده های داده شده می توان ایشان را گزینه مناسبی برای این وزارتخانه برشمرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه خاطر نشان ساخت: نقل قولی از ایشان در مورد حذف ممیزی کتاب در رسانه‌ها منتشر شد که بنده موضوع را از جنتی پی‌گیری کردم و ایشان در جواب گفت: بیان حذف ممیزی در انتشار کتاب که از طرف بنده بیان شده کذب است بنده فقط گفتم باید روال انتشار کتاب سرعت بیشتری به خود بگیرد و ماه ها این امر طول نکشد که این امر به هیچ وجه به معنی حذف نظارت بر انتشار کتاب نیست.

رئیس کمیسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با شناختی که تا‌کنون از جنتی به دست آورده‌ایم ایشان گزینه بسیار مناسبی برای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و کمیسیون فرهنگی مجلس آماده است که تمام همکاری خود را با ایشان ادامه دهد تا ایشان هم بتواند به گفته‌ها و وعده‌های خود عمل کند تا شاهد یک حرکت رو به جلو باشیم.

گفته می‌شود روز گذشته نیز رسانه‌های دیجیتال کشور طی نامه‌ای به دکتر حسن روحانی؛ رئیس دولت یازدهم از انتخاب جنتی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر و قدردانی کرده‌اند. مسعود دانش؛ نماینده امضا کنندگان نامه به دکتر حسن روحانی به رسانه‌های جمعی وعده داده است به زودی متن نامه و اسامی امضا کنندگان نامه را در اختیار رسانه‌های جمعی قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها