امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34389
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 59
«محمد مسلمی» کارگردان و بازیگر برنامه کودک «فیتیله‌» که از شبکه دو سیما پخش می‌شود در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به ...

«محمد مسلمی» کارگردان و بازیگر برنامه کودک «فیتیله‌» که از شبکه دو سیما پخش می‌شود در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت نمایش عمل به مضامین قرآنی در برنامه‌های کودک و نوجوان گفت: ما در تمامی برنامه‌های کودک سعی داریم کودکان را به طور غیرمستقیم با راهکارهای قرآنی آشنا کنیم تا آن‌ها از همان دوران کودکی به مضامین الهی عمل کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان نقش مهمی در شکل‌گیری جامعه‌ای قرآنی دارند، اظهار داشت: با همکاری مسئولان و تولید برنامه‌های مذهبی و قرآنی که سبک زندگی ملی و اسلامی را نشان می‌دهد و همچنین ساختن آهنگ‌های فاخر کودکانه می‌‌توان فرهنگ قرآنی را در بین کودکان که آینده‌سازان این کشور هستند گسترش داد.

مسلمی افزود: ما در حال حاضر قصد داریم با تولید سری جدید برنامه کودک، انس با قرآن را در بین کودکان و نوجوانان نهادینه کنیم که برای این منظور برنامه‌ریزی‌هایی شده است که امیدواریم به یاری خداوند این امر به شکل جدی پیگیری شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها