امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34393
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همان طور که از نام این کمدی ماجراجویانه و خانوادگی پیداست، چهار پنگوئن شیطان مجموعه فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همان طور که از نام این کمدی ماجراجویانه و خانوادگی پیداست، چهار پنگوئن شیطان مجموعه فیلم «ماداگاسکار» کاراکترهای اصلی این فیلم هستند.

بندیکت کامبرباخ بازیگر مجموعه فیلم علمی تخیلی «سفرهای ستاره ای/ پیشتازان فضا»، به عنوان یکی از صداپیشه‌های اصلی با این انیمیشن کامپیوتری همکاری خواهد کرد.

او و جان مالکوویچ بازیگر کلاسیک سینما، هنرمندان تازه‌ای هستند که به جمع همکار انیمیشن «پنگوئن‌های ماداگاسکار» پیوسته‌اند.

کمپانی دریم ورکز تهیه‌کننده این کمدی اکشن ماجراجویانه خواهد بود. کامبرباخ در قصه فیلم در یک مامور جاسوسی است که به دنبال شخصیت منفی ماجرا است.

به نوشته سایت اینترنتی سینمایی دولاین، جان مالکوویچ هم صدای خود را به شخصیت شرور و خبیث قصه «پنگوئن‌های ماداگاسکار» قرض خواهد داد.

کارگردانی فیلم را سایمن جی اسمیت به عهده دارد. قبل از این انیمیشن فیلم زنبوری راس اخته است که موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرده نکرده.

فیلم‌‌نامه «پنگوئن‌های ماداگاسکا»ر را تیم دو نفره مایکل کالتون و جان آبوت نوشته‌اند. قصه فیلم‌نامه فیلم هنوز در اختیار رسانه‌های گروهی قرار نگرفته است.

تنها نکته‌ای که رسانه‌های گروهی درباره فیلم می‌دانند این است که چهار پنگوئن بازیگوش و خرابکار قصه مجموعه فیلم «ماداگاسکار» شخصیت‌های اصلی آن را به عهده دارند که وارد یک سری ماجراجویی‌ هیجان‌انگیز می شوند.

به این ترتیب شخصیت‌های اصلی مجموعه فیلم «ماداگاسکار» در قصه «پنگوئن‌های ماداگاسکار» نقشی ندارند و شاید فقط به عنوان بازیگر مهمان با آن همکاری کنند.
کار تولید «پنگوئن‌های ماداگاسکار» شروع شده است و تهیه‌کنندگانش تلاش دارند آن را برای نمایش عمومی در ماه مارس سال 2015 آماده کنند.

مسئولان کمپانی دریم ورکز گفته‌اند احتمال زیادی وجود دارد که فیلم تبدیل به یک مجموعه دنباله‌دار سینمایی شود. هزینه تولید فیلم به صورت رسمی اعلام نشده است.

قصه مجموعه فیلم «ماداگاسکار» درباره چهار حیوان باغ وحش نیویورک است که در هر قسمت آن، وارد یک ماجراجویی تازه می‌شوند.

پنگوئن‌های قصه این مجموعه فیلم، چند تا از کاراکترهای فرعی آن هستند که نقش زیادی در ماجراهای آن ندارند،.با این حال این حیوانات کوچولو مورد توجه تماشاگران سینما قرار گرفتند و حالا تبدیل به کاراکترهای اصلی یک فیلم جدید سینمایی شده‌اند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار