امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34398
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزاری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تدوین جدیدترین فیلم سینمایی علیرضا امینی که همزمان با فیلمبرداری آن توسط حمید سلیمیان آغاز ...

به گزاری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تدوین جدیدترین فیلم سینمایی علیرضا امینی که همزمان با فیلمبرداری آن توسط حمید سلیمیان آغاز شده بود، در روز‌های گذشته به پایان رسید.

اکنون، ایرج شهزادی صداگذاری «بلوک 9 خروجی 2» را برعهده گرفته و کار روی آن را آغاز کرده است و با توجه به زمان باقی‌مانده تا سی‌ و دومین جشنواره فیلم فجر، علیرضا امینی و تیم ساخت «بلوک 9 خروجی 2»، مراحل فنی پس از فیلمبرداری این اثر را با دقت پیش می‌برند.

بر اساس این گزارش، ایرج شهزادی تاکنون صدابرداری و صداگذاری فیلم‌های سینمایی شاخصی را برعهده داشته است که در بیست و ششمین جشنواره فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین صدای فیلم را برای «آتش سبز» دریافت کند.

شهزادی همچنین در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر همراه با امین میرشکاری نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری برای «کافه ستاره» بود و در سی‌‌و یکمین جشنواره فجر هم برای صداگذاری «جیب‌بر خیابان جنوبی» نامزد دریافت سیمرغ شد.

امیر جعفری‌، پانته‌آ بهرام‌، حمیدرضا آذرنگ‌، الهام کردا‌، شبنم مقدمی‌، پروین ملکی‌، حسام حمیدی‌، هانی خرم، ستایش محمودی‌، ملیکا پارسا‌ و سیاوش جعفری از بازیگران «بلوک 9 خروجی 2» هستند.

به گزارش فارس، در حالی خبر آغاز صداگذاری «بلوک 9 خروجی 2» از سوی روابط عمومی فیلم منتشر شده است که هنوز هیچ خلاصه داستانی برای فیلم جدید علیرضا امینی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها