امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3441
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 120
احمد بخشایش اردستانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: کاندیداهای ریاست‌جمهوری به چندین شکل مانند تبیین مواضع، تایید مردم و تبلیغ برای ...

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: کاندیداهای ریاست‌جمهوری به چندین شکل مانند تبیین مواضع، تایید مردم و تبلیغ برای انتخابات فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه زمان 10 روزه برای معرفی کاندیدها کافی نیست، تاکید کرد: لازم است با تغییراتی در قانون، اجازه تبلیغات طولا‌نی‌تری را برای کاندیدها فراهم کنیم و مشکل غیرقانونی بودن این تبلیغات زودرس را رفع کنیم که این مشکل باید در کمیسیون احزاب رفع شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کمیسیون احزاب بحث‌هایی در این باره شده است تا به طور مثال ائتلاف‌ها از کمیسیون مجوز بگیرند و کار آنها جنبه غیرقانونی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه برخی کاندیدها به علت شرایط تبلیغاتی خاص و یا شناخت مردم از آنها به اندازه کافی نام‌ آشنا هستند، افزود: این در حالی است که کاندیدایی که می‌خواهد تازه کار خود را آغاز کند حق دارد مواضع خود را تبیین کند، بنابراین فعالیت‌های وی را نباید به طور تبلیغاتی قلمداد کرد.

بخشایش تاکید کرد: برخی مسئولان استان‌های مختلف به کاندیداها اجازه ورود به استان‌هایشان را نمی‌دهند و در این مورد سلیقه‌ای عمل می‌شود اما از دیدگاه من باید به این افراد اجازه تبیین مواضع را بدهیم و در 10 روز آخر نیز تبلیغات ویژه کند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بسیاری از کاندیداها وضعیت موجود را نقد و مدعی رفع مشکلات هستند چرا هر کسی دوست دارد قدرت را به دست بگیرد بنابراین مردم باید به درستی درباره آنها تحقیق کرده و به حرف‌های آنها اکتفا نکنند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عقب‌نشینی غربی‌ها در مذاکرات 1 + 5 و اجازه پیشرفت بیشتر ایران در مسایل هسته‌ای به تدریج از فشار تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی می‌کاهد، گفت: مشکلات اقتصادی هیچ‌گاه سبب دوری مردم از نظام نمی‌شود و انسجام ملت‌ ایران برای شرکت در انتخابات نشانه آن است که هیچ‌گونه فاصله‌ای میان نظام و مردم وجود ندارد. 
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار