امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3442
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 173
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب با تبریک روز ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب با تبریک روز کارگر و نیز بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت: چرخه تولید در کشور به دست با کفایت کارگران می‌چرخد؛کارگران به خاطر صبوری در برابر مشکلات راه‌اندازی چرخ تولید را با همه مشکلات بر دوش دارند.
 
حبیبی افزود: کارگران می‌دانند تولید یعنی مهار تورم و گرانی، تولید یعنی رفع مشکل بیکاری و اشتغال و این میدان اصلی جهاد کارگران علیه سیاستهای تحریم و تهدید دشمنان اسلام است.
 
دبیر کل حزب موتلفه با تقدیر از زحمات کارگران بیان داشت: علیرغم اخلال دشمن در امر تولید و غفلت برخی مسئولین در این امر، کارگران با بصیرت و هوشمندی در سنگر تولید در حال خلق حماسه اقتصادی هستند.
 
وی همچنین با تقدیر از نقش معلمان در تولید اندیشه و آموزش اظهار داشت: معلمان نیز با الگوگیری از شهیدانی چون مطهری، باهنر و بهشتی در حال تربیت نسلی هستند که در تراز دهه چهارم انقلاب باشند.
 
حبیبی افزود: ما معتقدیم معلمان نباید هیچ مشغله فکری و دغدغه معیشتی داشته باشند تا بتوانند به تربیت نسلی انقلابی، شجاع و آگاه موفق شوند.
 
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی اظهار داشت: نهضت امام خمینی(ره) یک نهضت فاطمی بود. عزت امروز ملت ایران مرهون فداکاری های امام خمینی(ره) فرزند برومند حضرت زهرا(س) است.
 
وی ادامه داد: امروز زنان ایران، افتخار زنان جهان اسلام هستند و در اوج آزادی و سرافرازی و بالندگی می‌باشند. زنان ایران با الگو قرار دادن حضرت زهرا(س) در همه صحنه‌های زندگی و حیات اجتماعی حضور دارند و نقش تاریخی خود را در صیانت از انقلاب دوش به دوش مردان ایفا می‌کنند.
 
حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد فضای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری بیان داشت: خوشبختانه پس از تجربه گرانسنگ انتخابات سال 88 مردم در برابر ترفند نبرد نرم دشمن و سربازگیری استکبار جهانی از اردوگاه انقلاب آگاهی لازم را دارند. وی افزود: فتنه و انحراف اگر دست به اقدامات نخ‌نما شده بزنند دستشان برای مردم رو شده است. مردم یک انتخابات سالم و آرام می‌خواهند تا بتوانند در این فضا اصلح را بر اساس معیارهای ارزشی و انقلابی انتخاب کنند.
 
دبیر کل حزب موتلفه افزود: شورای نگهبان هم با هوشمندی عمل خواهد کرد؛ لذا کسانی که بخواهند فتنه‌گری کنند در هر مقامی و مرتبتی باشند مردم آنها را طرد خواهند کرد.
 
وی از علما و مراجع عالیقدر خواست در فرآیند انتخابات از ابتدا تا انتها هدایت کلی را داشته باشند و مردم را در انتخاب اصلح یاری نمایند.
 
حبیبی با اشاره به برخی سخنان دوپهلو و اختلاف افکن رئیس جمهور در سفر به اصفهان و خوزستان اظهار داشت: شأن رئیس جمهور دو پهلو سخن گفتن و مطالب را به جهت تشویش اذهان مطرح کردن نیست.
 
دبیر کل حزب موتلفه ادامه داد: دولت امروز مسئولیت خطیر برگزاری انتخابات را دارد و باید از هر گونه قول و فعلی که این مسئولیت را مخدوش کند، پرهیز کند.
 
وی همچنین گفت: رئیس جمهور باید از معرفی نامزد مورد نظر خود در سفرهای استانی پرهیز کند این یک تخلف آشکار از قانون است.
 
حبیبی افزود: کسانی که بخواهند رقابت‌ها را از حوزه اخلاق، نقد منصفانه و ارزیابی هوشمندانه خارج کنند و یک فضای تنازع پدید آورند فقط خدمت به دشمن می‌کنند و مردم این حرکات را در وقت خود پاسخ معقول خواهند داد.
 
دبیر کل حزب موتلفه تصریح کرد: مهمترین پاسخ مردم، گزینش اصلح است که در آن تردید نمی‌کنند. مردم در این گزینش در مسیر قانون حرکت خواهند کرد و به کسی اجازه نمی‌دهند از خط قرمز قانون عبور کند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمایت 80 کشور جهان از طرح ایران برای خلع سلاح جهان تصریح کرد: جامعه واقعی جهانی را دیدگاه 80 کشور جهان در مورد خلع سلاح هسته‌ای تشکیل می‌دهد.
 
حبیبی افزود: 5 کشور اتمی جهان به دروغ نام خود را «جامعه جهانی» گذاشتند و با سیاستهای تجاوزکارانه به جمهوری اسلامی ایران فعالیت های مخرب و وحشتناک  هسته‌ای خود را در تولید و تکثیر سلاحهای کشتار جمعی بویژه سلاحهای هسته‌ای پنهان کرده‌اند.
 
دبیر کل حزب موتلفه اضافه کرد: اکنون سرانگشت اشاره 80 کشور جهان متوجه آنهاست. آنها باید سلاحهای خود را منهدم کنند و به جامعه جهانی قول دهند از کاربرد سلاحهای هسته‌ای علیه هیچ کشوری استفاده نخواهند کرد.
 
وی در ادامه اظهار داشت: آمریکا در اجلاس ژنو منزوی شد. اسرائیل به عنوان صاحب صدها کلاهک هسته‌ای به عنوان تهدیدی برای صلح منطقه و جهان شناسایی شد و این دستاورد بزرگی بود که 80 کشور عضو غیرمتعهدها شجاعانه به آن قیام کرده‌اند.
 
حبیبی با اظهار تأسف از کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه توسط تروریستها گفت: غرب به ویژه آمریکا تروریستها را مجهز به سلاح شیمیایی کرده است. تا با آن به قتل عام شهروندان سوری بپردازد. استفاده از سلاح شیمیایی نشان می‌دهد غرب در حمایت از تروریستها به آخر خط رسیده است.
 
دبیر کل حزب موتلفه افزود: ارتش سوریه در حال غلبه کامل بر تروریستهاست و اجازه نمی‌دهد این جنایت تاریخی ابعاد وسیع‌تری به خود بگیرد. کشورهای اسلامی که در تجهیز تروریستها مشارکت دارند بدانند مردم سوریه همچنان به عنوان رکن اصلی مقاومت در منطقه در برابر صهیونیستها قرار دارند و خنجری که از پشت به آنها فرود آمده را به زودی در خواهند آورد و خائنین به ملت را به مجازات می‌رسانند.
 
وی همچنین پیروزی ائتلاف مالکی در عراق در انتخابات شوراها را تبریک گفت و تصریح کرد: این اولین انتخابات بدون حضور اشغالگران است؛ مردم انتخاب خود را کرده‌اند و نشان داده‌اند از دولت مالکی راضی هستند. دولت هم باید وقت خود را صرف بازسازی زیرساخت‌های آسیب دیده از حضور اشغالگران و تروریستها کند تا این رضایت کامل شود.
 
حبیبی با اشاره به آزادی پروفسور مجتبی عطاردی دانشمند ایرانی که بیش از دو سال در زندانهای آمریکا به ناحق بازداشت بود گفت: دستگیری و زندانی پروفسور عطاردی به بهانه‌ای واهی از مصادیق بارز نقض حقوق بشر است. امروز آمریکاییها ناچار شدند اعتراف کنند او بی گناه بوده و لذا او را آزاد کردند. اما این آزادی نمی‌تواند جبران خسارت نقض حقوق بشر باشد. ما اصل دستگیری ایشان را محکوم می‌کنیم و از مجامع بین‌المللی خواهان پیگیری این امر هستیم.
 
دبیر کل حزب موتلفه همچنین در پایان از وزارت کشور خواست که هر چه زودتر هیأت‌های اجرائی انتخابات ریاست جمهوری را تشکیل دهد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها