امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34422
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین ساجدی‌نیا با بیان اینکه در این عملیات که شب گذشته در کوچه‌های محله مولوی اجرا شد علاوه بر دستگیری 500 نفر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین ساجدی‌نیا با بیان اینکه در این عملیات که شب گذشته در کوچه‌های محله مولوی اجرا شد علاوه بر دستگیری 500 نفر از کارتن‌خواب‌ها تعداد 50 نفر از خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه دستگیرشدگان جهت انتقال به کمپ‌های نگهداری و ترک اعتیاد اعزام شده‌اند از تعداد کم کمپ‌های ترک اعتیاد دولتی گلایه کرد و افزود: متأسفانه تعداد کمپ‌های دولتی متناسب با تعداد دستگیرشدگان نیست و مسئولین در این زمینه باید همکاری‌های لازم را انجام دهند.

سردار ساجدی‌نیا در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد تعداد افرادی که از کمپ‌های ترک اعتیاد و نگهداری به جامعه برمی‌گردند تأکید کرد: تعدادی از این افراد به دلیل نبود ظرفیت‌ در کمپ‌های ترک اعتیاد به جامعه برمی‌گردند اما من آمار دقیقی از آن ندارم و مسئولین مربوطه باید پاسخگوی آن باشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه با اشاره به پاکسازی فضاهای سبز و تفرجگاه‌های شهر تهران از معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر از مردم درخواست کرد با توجه به پاکسازی این مناطق حضوری پررنگ در این مکان‌ها به عمل آورند چرا که حضور مردم سبب می‌شود تا این معتادان و موادفروشان دیگر به مکان‌های عمومی بازنگردند.

وی تأکید کرد: عملیات جمع‌آوری معتادان کارتن‌خواب و خرده‌فروشان مواد مخدر همچنان در تهران ادامه خواهد داشت و ان‌شاء‌الله به زودی شهر از وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر پاکسازی خواهد شد.

سردار ساجدی‌نیا همچنین از اجرای این طرح به صورت ویژه در غرب و شمال تهران خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار