امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34442
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهمن حبشی (مدیر فرهنگی)، پناه برخدا رضایی (کارگردان سینما)، رضا درستکار (منتقد سینما و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهمن حبشی (مدیر فرهنگی)، پناه برخدا رضایی (کارگردان سینما)، رضا درستکار (منتقد سینما و مستندساز)، نقی نعمتی (نویسنده و کارگردان سینما) و حسن قهرمانی (مستندساز) 438 فیلم ارسالی به دبیرخانه جشنواره «میلادسرخ» را مورد بازبینی قرار داده و فیلم های بخش مسابقه جشنواره را در چهار گروه فیلم های سینمایی ویدیوئی، فیلم های مستند، فیلم های کوتاه داستانی و فیلم های انیمیشن،انتخاب و معرفی خواهند کرد.

ستاد برگزاری دومین جشنواره میلادسرخ، فیلم‌های مرتبط با سُنن ائمه معصومین و امامزادگان(ع) بویژه حضرت امام حسین(ع) در چهار محور شامل: سیر و سلوک؛ جشن و اعیاد و مجالس؛ پاسداشت و سوگ؛ رهروان (یادبود شهدا و صالحان) را با رای نهایی این گروه، انتخاب و به معرض نمایش درخواهد آورد. ضمن اینکه اعضای هیات انتخاب جشنواره «میلاد سرخ»، داوری این آثار را نیز برعهده خواهند داشت.

«مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» سازمان امور سینمایی کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، دومین جشنواره سراسری "میلاد سرخ" را طی روزهای 5 تا 7 شهریورماه 1392 در شهر اردبیل برگزار خواهند کرد. 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار