امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34443
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علاقمندان می توانند آثارشان را تا تاریخ مذکور به نشانی دبیرخانه( ولیعصر- بالاتر از پارک ساعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علاقمندان می توانند آثارشان را تا تاریخ مذکور به نشانی دبیرخانه( ولیعصر- بالاتر از پارک ساعی – نرسیده به توانیر- نبش کوچه احتشام – موسسه رسانه های تصویری) ارسال و تحویل نمایند.

جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، نقش لابی های صهیونیستی در بحران کنونی آمریکا و اروپا، قدرت و نفوذ لابی های صهیونیستی در غرب، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جهانی بدون وهابیت، سوریه و فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هتک حرمت پیامبران، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت و تروریسم در هالیوود، یازدهم سپتامبر و تضعیف ایمان و بنیاد خانواده موضوعات این رویداد سینمایی را تشکیل می دهند.

دومین جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل(افق نو) با همیاری سازمان سینمایی کشور قصد دارد به تجزیه و تحلیل مسائل روز اجتماعی و سیاسی و به خصوص مسائل حول تغییراتی در سال های اخیر در آمریکا و ارو‍پا و کشورهای اسلامی رخ داده است بپردازد.

فراهم نمودن شرایطی برای گردهم آمدن فیلمسازان مستقل جهان، ارائه نقد و بررسی آثار برجسته سینمایی توسط فعالان این عرصه و سرعت بخشیدن به فعالیت های آکادمیک و حرفه ای در این زمینه از اهداف برگزاری جشنواره افق نو است. این جشنواره همچنین سعی دارد فاصله های بین ایده آل های مشترک بشری را از بین برده و وقایع موجود در عرصه های سیاسی و اجتماعی دنیا را در قالب های هنری مورد بررسی قرار دهد.

براساس این گزارش، ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم افق نو پس از برگزاری موفق این حرکت در سال گذشته فعالیت دبیرخانه ای آن را ادامه داده و دومین دوره جشنواره با موضوعاتی چون: جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، نقش لابی های صهیونیستی در بحران کنونی آمریکا و اروپا، قدرت و نفوذ لابی های صهیونیستی در غرب، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جهانی بدون وهابیت، سوریه و فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هتک حرمت پیامبران، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت و تروریسم در هالیوود، یازدهم سپتامبر و تضعیف ایمان و بنیاد خانواده طراحی و تعریف شده است.

این جشنواره از 12 تا 16 شهریور ماه سال جاری به دبیری نادر طالب زاده در تهران برگزار می شود.

دوره اول جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل «افق نو» به دبیری نادر طالب زاده  از تاریخ 12 تا 17 شهریور سال 91 در مجموعه سینمایی فلسطین و تالار وحدت با حضور نمایندگانی از 72 کشور جهان برگزار شد. 
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها