امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34446
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس، ناشر کتاب‌های تخصصی و پژوهشی جنگ ایران و عراق قصد دارد، از دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس، ناشر کتاب‌های تخصصی و پژوهشی جنگ ایران و عراق قصد دارد، از دو کتاب جدید خود با عناوین «راویان صحنه جنگ: شهید محمدرضا ملکی» و «گزارش‌های روزانه صحنه نبرد: لشکر 17 علی‌‌بن ابیطالب در عملیات بدر» رونمایی کند.

ین مراسم با هدف معرفی «راویان جنگ» برگزار می‌شود. راویان جنگ مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس، از سال 1360 در تمامی عملیات‌های دوران جنگ، از لحظه طراحی تا اجرا در کنار فرماندهان ارشد تا رده تیپ حضور داشتند و لحظه به لحظه عملیات‌ها را ثبت و ضبط می‌کردند. حاصل این اقدام، آرشیو بزرگی از اسناد جنگ شده و اکنون، دست‌مایه تدوین کتاب در این مرکز قرار گرفته‌‌اند.

سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حسین اردستانی رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس و یحیی نیازی مدیر گروه بررسی‌های جامعه‌محور مرکز اسناد وتحقیقات دفاع‌مقدس از سخنرانان این مراسم هستند.

بنا بر این گزارش، مراسم رونمایی از کتاب‌های «راویان صحنه جنگ: شهید محمدرضا ملکی» و «گزارش‌های روزانه صحنه نبرد: لشکر 17 علی‌‌بن ابیطالب در عملیات بدر» سه‌شنبه 22 مرداد ماه در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها