امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34449
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، علی جنتی- در حالی‌‌که وزیر پیشنهادی دولت یازدهم مسیر سختی را برای گرفتن رای اعتماد از مجلس نهم شورای اسلامی پیش‌رو ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، علی جنتی- در حالی‌‌که وزیر پیشنهادی دولت یازدهم مسیر سختی را برای گرفتن رای اعتماد از مجلس نهم شورای اسلامی پیش‌رو  ندارد وبا توجه به نگاه‌ و رفتار و منش وی در مدیریت‌های گذشته و ارایه برنامه‌های پیشنهادی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می‌تواند رای اعتماد نمایندگان را از آن خود کند به نظر می‌رسد معاونت های مختلف این وزارتخانه که از اهمیت خاصی برخوردارند نیز مشخص شده اند.
 
معاونت سینمایی

در حوزه سینما که از اهمیت خاصی برخوردار است نام محمد حسین حقیقی، محمد مهدی حیدریان و محمد خزاعی پررنگ تر شده است که به نظر می‌رسد با توجه به کسالت محمدحسین حقیقی -گزینه اصلی معاونت سینمایی- او احتمالا نمی‌تواند این مسئولیت خطیر را بپذیرند .گزینه مهم بعدی محمدمهدی حیدریان است که از جمله سوابق ایشان مدیریت سیما فیلم ، 11 دوره اداره کل نظارت و ارزشیابی، 2.5 معاونت سینمایی و... است.او درحال حاضر مدیریت پروژه محمد ص را برعهده دارد.محمد خزاعی دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر نیز گزینه دیگری‌است که در صورت عدم پذیرش مسولیت از جانب حیدریان نام او برای احراز معاونت سینمایی پررنگ تر خواهد شد.
 
معاونت هنری

معاونت هنری از پست های مهم این وزارتخانه است که از میان گزینه‌های مطرح در این حوزه می‌ توان به علی مرادخانی، حمید شاه آبادی و رحیمی اشاره کرد که به نظر می رسد حمیدشاه‌آبادی گزینه پررنگ‌تر و مطرح تری است که در این مدت توانست با گروه‌های مختلف هنری تعامل خوبی برقرار کند و از سلایق مختلف در دوران مدیریت خود بهره ببرد.
 
معاونت فرهنگی

معاونت فرهنگی نیز از دیگر حوزه‌های مهم در وزارت ارشاد است .از میان گزینه‌های مطرح شده برای این معاونت محمدرضا وصفی، علی اکبر اشعری، محمد شجاعی صائین و محمد اللهیاری نام برد. نام الهیاری که از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق است و دوران مدیریتش بر اداره کتاب توانست حجم وسیعی از انتقادات به این حوزه را کم کند برای احراز این پست پررنگ‌تر از سایر گزینه‌هاست.او  توانست در دوران مدیریتش تعامل مثبتی با اهالی کتاب از تمام اقشار و گروه‌ها داشته باشد.
 
معاونت مطبوعاتی

از جمله معاونت‌های مهم  وزارت‌ارشاد معاونت مطبوعاتی است که چشم ‌و گوش معاونت‌های این وزارتخانه به شمار می آید. از میان نام‌های مختلف مطرح‌شده برای این معاونت نام حسین انتظامی پررنگ تر شده  است. انتظامی  با توجه به عملکرد در حوزه مطبوعات و اشراف بر این حوزه توانسته‌است نظر موافق بسیاری از اهالی رسانه و مدیران مطبوعاتی را جلب کند.او نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات بود و مدتی را به عنوان مدیر مسئول روزنامه جام جم فعالیت کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها