امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34472
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش  خبرنگار اجتماعی فارس، فرید براتی سده مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از ورود مأموران نیروی انتظامی (کلانتری ...

به گزارش  خبرنگار اجتماعی فارس، فرید براتی سده مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از ورود مأموران نیروی انتظامی (کلانتری 159) به مرکز DIC اظهار داشت: این خارج از قوانین و مقررات درمان معتادان است.

وی تصریح کرد: متأسفانه ستاد مبارزه با مواد مخدر در بخش درمان همکاری‌های لازم را انجام نمی‌دهد و شاهد هستیم که مراکز DIC و درمان اعتیاد توسط نیروی انتظامی تعطیل می‌شود.

مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: بر اساس قوانین و مقررات کسانی که کارت درمان دارند  و به مراکز DIC مراجعه می‌کنند نباید خطری آنها را تهدید کند و این افراد بتوانند به راحتی و برای دریافت خدمات به مراکز DIC مراجعه کنند.

به گفته براتی در حال حاضر درمان اعتیاد از ریل خارج شده است و پیشگیری از آسیب در حال نابودی است.

وی اظهار امیدواری کرد: تمام دستگاه‌ها و نهادها به وظایف خود بر اساس قانون عمل کنند تا شاهد اینگونه مشکلات و برخورد با معتادان بهبود یافته در مراکز DIC‌نباشیم.

به گزارش فارس، صبح امروز تعدادی از مأموران نیروی انتظامی (کلانتری 159) با ورود به مرکز DIC در منطقه شوش با برخی از معتادان بهبود یافته درگیر و برخی از آنها را دستگیر کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها