امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34482
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 57
«عاشور الحلوانی»، عضو شور ای عالی حزب آزادی و عدالت، شاخه سیاسی جماعت اخوان المسلمین مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

«عاشور الحلوانی»، عضو شور ای عالی حزب آزادی و عدالت، شاخه سیاسی جماعت اخوان المسلمین مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با بیان اینکه هواداران مرسی تنها از اخوان المسلمین نیستند و از همه آحاد و گروه‌های ملت مصر در تظاهرات حامیان مشروعیت قانونی حضور دارند، ‌افزود: اخوان المسلمین تنها بخشی از آن آحاد مردمی است و هیچ کس نمی‌تواند، قبل از بازگشت قدرت قانونی، به این اعتراضات پایان دهد.

وی در ادامه با اشاره به تظاهرات هواداران محمد مرسی در میدان «رابعه العدویه» شهر قاهره و برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز تاکید کرد که ائتلاف حامی قدرت مشروع و قانونی، این تظاهرات و تحصن‌ها را تا زمان بازگشت مشروعیت و رئیس جمهور قانونی و منتخب به سمت خویش ادامه خواهد داد.

الحلوانی با بیان اینکه برخی سعی دارند، ما را به دریافت کمک از بیگانگان و طرف‌های خارجی متهم کنند، افزود: ما در میادین حضور داریم و هیچ کمکی از هیچ کسی به جز خداوند دریافت نمی‌کنیم.

وی قدرت فعلی در کشورش را نامشروع خواند و افزود: این قدرت توسط کودتای نظامی سر کار آمده و مشکل فعلی در مصر ارتش این کشور نیست، بلکه مشکل رهبران این کودتا هستند که قدرت را غصب کرده و سعی دارند، اولین روند سیاسی دموکراتیک حقیقی در مصر را با ناکامی مواجه کنند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار