امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34488
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ این نمایش که برنده جایزه ویژه هیئت داوران در دومین جشنواره یونیمای روسیه و تقدیر شده برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ این نمایش که برنده جایزه ویژه هیئت داوران در دومین جشنواره یونیمای روسیه و تقدیر شده برای طراحی لباس در یازدهمین جشنواره ی تئاتر عروسکی دانشجویان است، براساس متنی از «اسلاومیر مروژک» نمایشنامه نویس و نویسنده لهستانی و با ترجمه رویا پارکی به اجرا در می‌آید.
 
پریا علی‌محمدی کارگردان نمایش «سرناد»، کارشناس نمایش عروسکی از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران و برنده جایزه اول عروسک‌گردانی از یازدهمین جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان و برنده جایزه دوم ساخت عروسک از همان جشنواره است.
 
نمایشنامه «سرناد» جزء نمایشنامه‌های کوتاه مروژک است که با زبانی ساده و نمادین و طنزی سیاه و گزنده که خاص وی است، به نقد جامعه امروز ما می‌پردازد. کلمه سرناد به معنای آواز شبانه عشاق است.

این نمایش در روز یکشنبه 20 مرداد ماه ویژه خبرنگاران و عکاسان به اجرا درخواهد آمد.

خبرنگاران و عکاسان گرامی می توانند برای دیدن این نمایش نیم ساعت زودتر برای تحویل گرفتن بلیت خود در سالن انتظامی حضور داشته باشند.  
 
در این نمایش، مهرداد مصطفوی، حامد پشتیبان، نعیما کرمی، سرور عرب‌پور، الهام ایروانی به ایفای نقش می‌پردازند و طراح لباس و ماسک هم بر عهده پریا علی‌محمدی بوده است.
 
این نمایش هر روز به غیر از شنبه‌ها ساعت 18 اجرا می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار