امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3449
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان و معتمدین بازار قم پس از شنیدن خبر احتمال حضور سعید جلیلی در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان و معتمدین بازار قم پس از شنیدن خبر احتمال حضور سعید جلیلی در انتخابات در اقدامی خودجوش با نوشتن طوماری مبنی بر نبود کاندیدای اصلح در بین گزینه‌های موجود، خواستار حضور ایشان در عرصه رقابت‌های انتخاباتی شدند. این نامه به امضای بیش از 65 نفر ازمعتمدین بازار قم رسیده که بزرگانی چون محمود متقیان ( مسئول هیئت امناء بازار و مسئول شورای بازار) و بسیاری دیگر ازجمله امضا کنندگان آن می باشند. شایان ذکراست ، نامه مذکورعلاوه بر بازاریان در روزهای آتی به رویت مومنین مساجد، طلاب و دانشجویان خواهد رسید.
متن کامل نامه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
سوره احزاب ؛ آیه 23

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند ، بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‏اند.
برادر بسیجی جناب آقای دکتر جلیلی

مردم فهیم ایران با درک شرایط حساس منطقه و حمله سیاسی – اقتصادی مستکبرین جهانی به مهد عدالت خواهی و طلایه دار اسلام ناب محمدی (ص) ، به خوبی می دانند که تنها راه عبور عزتمندانه از این پیچ تاریخی « پافشاری بر اصول و آرمان‌ها » است .

برای طی این مسیر و تحت رهبری خردمندانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای نیاز به خادمانی است که گفتمان انقلاب اسلامی را دانسته و به آن اعتقاد کامل داشته باشند . مسئولانی که اسلام پابرهنگان خمینی کبیر(ره) را به یاد دارند و درد مردم دارند نه درد قدرت.
دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی

در شرایطی که خلاء کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهم ترین دغدغه ها و چالش های پیش روی طلاب و دانشجویان و مومنین کسبه و بازار شده است و ترس از افتراق به دلیل عدم حضور اصلح در بین نیروهای انقلابی وجود دارد – چنانکه تحقیقات میدانی پس از عدم اعلام نام شما به عنوان منتخب جبهه پایداری این سرخوردگی و تفرقه مومنین را نشان می دهد – در پیشگاه حق جل جلاله یارا و مجالی برای پاسخگویی باقی نمی ماند جز آنکه با حضور تکلیف مدارانه در انتخابات ؛ خلاء کاندیدای اصلح را پر کنید و بدانید اگر عدم حضور شما سبب انحراف جریان اصیل انقلاب شود آنگاه در برابر شهدا و مومنین مسئولید.

اگر شخصی توانایی آن را داشته باشد که بتواند در سخت ترین شرایط بهترین تصمیمات را بگیرد ، می توان گفت که آن شخص استعداد مدیریت را دارد و عملکرد مقاوم و عزتمندانه شما در جایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران طی شش سال گذشته برای همه ما به مثابه اتمام حجتی است که حضور اشخاصی چون شما در مدیریت ارشد اجرایی کشور را نه تنها مایه آرامش خاطر علاقمندان به انقلاب اسلامی که به امری واجب و غیر قابل اجتناب تبدیل کرده است.

خطر تکنوکرات های مذهبی نما و انقلابی نما دوباره احساس می شود . ما رئیس جمهوری نمی‌خواهیم که تبلیغاتش برای رسیدن به پست و مقام از مدتها قبل شروع شده است . ما به رئیس جمهوری احتیاج داریم که به ساده زیستی در زندگی شخصی و رویکردهای اسلامی- انقلابی در دیپلماسی شهرت دارد و مورد اعتماد فراوان رهبر معظم انقلاب می باشد.

لذا از شما دعوت می‌نماییم تا با حضور تکلیف مدارانه خود در عرصه انتخابات به ندای رهبری لبیک گفته و موجبات امید و دلگرمی مومنین و دوستداران پیشرفت ایران اسلامی را فراهم آورید.
و السلام علی عبادالله الصالحین
جمعی از مردم انقلابی قم متشکل از
طلاب ، دانشجویان و معتمدین بازار
حاج محمود متقیان
حاج محمد علی بخشی
حاج علی هاشمی
حاج علی افخمی
حاج کاظم منتظری
حاج عباس رضوانی
حاج مصطفی متقیان
حاج ابوالفضل توحیدی راد
حاج علی بخشی نیا
رضا رضوانپور
حاج سعید شجاع
حاج حسن خلج
حاج علی اربابی
ذبیح ا… محمدی
حسن ابراهیمی
حاج محمد رضا تراب
حاج علی متقیان
محمد مومن
سید کاظم نبوی حاج اسلامیان
حاج علی موحدی
هاشمی هشترودی
حاج احمد جورابچی
حاج محمد مهدی حضرتی
حاج محمد رضا رفیعی
حاج حسن متقیان
سید محمد رضا قریشی
حاج حسین صدیقیان
شمس محمدی
حاج محمد حضرتی حاج علی باقری
حاج وحید جورابچی
حاج محمدعلی نژاد
جواد وکیلی
هادی افروز حاج روحانی پور
حاج جهانی
حاج قدسی حاج سلطانی
حاج نقی نژاد
حاج اسماعیل زاده
حاج حیدری
حاج ابراهیمی
* برای دیدن تصاویر بیشتر از این طومار، اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها