امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34491
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 91
هشت فضای تبلیغاتی برای معرفی آثار نمایشی در محوطه تماشاخانه ایرانشهر تعبیه شد هبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ...

هشت فضای تبلیغاتی برای معرفی آثار نمایشی در محوطه تماشاخانه ایرانشهر تعبیه شد

هبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، در راستای برنامه‌های اجرایی و اهداف تماشاخانه ایرانشهر که فروش آنلاین بلیت با امکان انتخاب صندلی توسط مخاطبین، تولید فیلم تئاتر، آئین افتتاح نمایش، تمرین نمایش گروه‌های حرفه‌ای با حضور دانشجویان و انتشار فصلنامه داخلی تماشاخانه ایرانشهر تحت عنوان «نمایشخانه» را نیز در بر می گیرد، فضاها و سازه‌های تبلیغاتی برای معرفی آثار نمایشی مختلف در محوطه بیرونی تماشاخانه ایرانشهر اختصاص داده شده است.

در حال حاضر چهار سازه تبلیغاتی تماشاخانه ایرانشهر در ابعاد 5 × 5/1 متر و دو سازه تبلیغاتی در ابعاد 80/4 × 5/1 متر و دو سازه تبلیغاتی دیگر با ابعاد 70/2 × 2 متردر بخش بیرونی این مرکز نمایشی طراحی و آماده بهره‌برداری است.

علاقه‌مندان برای آگاهی بخشی و تبلیغ آثار متنوعی که از سوی سازمان‌های مختلف در گوشه و کنار شهر اجرا می‌شوند، می‌توانند به روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند.
 
*«نام همه مصلوبان عیسی است» امروز دو اجرایی شد
 
 
نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» روز یکشنبه  20 مرداد ماه در دو نوبت 19 و 21 در سالن استاد ناظر زاده کرمانی به اجرا در می آید.

تماشاگرانی که به صورت اینترنتی بلیت‌های این اثر نمایشی را خریداری می کنند، از تخفیف 25 درصدی این اثر برخوردار خواهند شد.

نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» روایتگر روزنامه نگار جوانی است که در دهه 20 به سینما روی می‌آورد و در دل التهابات این دهه، درگیر خط کشی‌های سیاسی و عشقی معصومانه‌ای می‌شود.

حبیب دهقان نسب، بهرام ابراهیمی، ناهید مسلمی، وحید نفر، علی دانایی، بهرام سروری نژاد، سام کبودوند، خیام وقار، کیوان خانبگی و مرجان شیرمحمدی بازیگران این نمایش هستند که برای نخستین بار با ایوب آقاخانی همکاری خواهند کرد. همچنین الهام صالحی چهره پردازی، کیوان معتمدی نورپردازی، سیامک احصایی و لادن سیدکنعانی طراحی صحنه و لباس، هلن بهرامی و ساناز قراملکی گروه دستیار کارگردانی، ارسلان آقاخانی طراحی پوستر و بروشور و سیروس مهاجری انتخاب موسیقی این اثر را بر عهده دارند.

نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» تا 15 شهریورماه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها