امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3450
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، محمد حسین سپهر بعد از ظهر امروز در همایش هادیان سیاسی و بسیجیان رده‌های اقشاری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، محمد حسین سپهر بعد از ظهر امروز در همایش هادیان سیاسی و بسیجیان رده‌های اقشاری در استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با دوراندیشی و آینده‌نگری حضرت امام خمینی(ره)، بسیج و سپاه تشکیل شد و بسیجیان در صحنه‌های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس، بزرگ‌ترین حماسه‌ها را آفریدند.

وی افزود: بسیجیان هزاران بار دل امام را در دوران دفاع مقدس شاد کردند و امروز هم صحنه‌های گوناگون برای افتخارآفرینی و شاد کردن دل ولی فقیه و مقام معظم رهبری مهیاست.

سپهر در ادامه به تعریف شاخص‌های بسیجیان به عنوان سربازان امام عصر(عج) پرداخت و گفت: خدامحوری، ولایتمداری و ولایت پذیری، حق گرایی، ایثار در راه هدف، شناخت همه جانبه دشمن، پایبندی به اصول و تکلیف گرایی از جمله این شاخص است.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ادامه داد: دشمن شناسان در عصر پیامبر آن حضرت را یاری رساندند و در زمان ائمه معصومین(ع) نیز همین افراد در رکاب اولیای الهی بودند.

وی با اشاره به آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اظهار داشت: خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، اصل نظام را تقویت، خطرات را از کشور دور و توطئه‎های استکباری را خنثی می‌سازد.

سپهر با بیان فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات گفت: باید بگردیم و بین خدا و خود برای رأیی که در درون صندوق می‌اندازیم حجت پیدا کنیم.

وی افزود: توانمندی در ارتقای سطح کارآمدی نظام اسلامی و ارائه الگو به کشورهای دیگر به ویژه کشورهای مسلمان و دارا بودن بیشترین نقاط قوت و کمترین نقاط ضعف نسبت به رؤسای جمهوری سابق از شاخصه‌های انتخاب کاندیدای اصلح است.

این مسئول حل مشکلات اعم از؛ مادی و معنوی را از خواسته‌های به حق مردم دانست و منتخب حماسی را فردی با مشخصه‌های بالای مدیریت، کارآمدی، ولایتمداری و پایبند به ارزش‌ها و قانون اساسی معرفی کرد.

وی در ادامه به تحولات سوریه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: استکبار جهانی تمام اراده‎اش را برای سرنگونی جبهه مقاومت و سوریه بسیج کرده تا امنیت قطعی رژیم جعلی اسرائیل را تأمین کند.

سپهر به دوستداران مذاکره با آمریکا، گفت: مذاکره با آمریکا هیچ سودی برای کشور ما نخواهد داشت؛ زیرا آنها به دنبال متوقف کردن رشد و پیشرفت علوم در کشور ما هستند.
انتهای پیام/68001/صا30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار