امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3451
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 243
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در جمع اعضای ستاد نماز جمعه تهران ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در جمع اعضای ستاد نماز جمعه تهران با تشریح اهمیّت انتخابات ریاست جمهوری در دوره یازدهم گفت: تاکید مقام معظم رهبری به ایجاد حماسه سیاسی و اقتصادی بخاطر چالش‌هایی است که در این دو حوزه در کشور ما وجود دارد.

وی افزود: توطئه‌ها و سرمایه‌گذاری سنگین غرب برای تاثیرگذاری بر انتخابات آینده ریاست جمهوری و تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم آنها به همراه اقدامات عوامل وابسته به آنها در داخل برای بحرانی جلوه دادن کشور و سیاه نمایی و ایجاد تنش، قبل از انتخابات نشان دهنده این است که برای مقابله  با این چالش‌ها ملت ایران مثل حماسه 9 دی و 23 تیر باید در صحنه حضور یابند و دشمن را مایوس سازند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: غربی‌ها نوعی مدیریت هوشمند را برای این دوره از انتخابات ایران بکار بسته اند و می خواهند از فرصت انتخابات برای برهم زدن انسجام ملی در کشور استفاده کنند.

ترقی با اشاره به منافع تحرک سیاسی ناشی از انتخابات برای طرح بهتر مطالبات مردم و رسیدن به زبان مشترک سیاسی بین جریان‌ها و احزاب و نخبگان در زمان انتخابات و فراهم شدن امکان بسط سازماندهی جدید و واقعی در جامعه برای احزاب، افزود: به علت حاشیه امنیتی بالایی که برای سلایق گوناگون سیاسی در انتخابات پدید می‌آید آنها می توانند از بلندگوی رایگان انتخابات گزاره‌های فکری و سیاسی خود را با افکار عمومی جامعه طرح و آنرا ترویج کنند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تشریح استراتژی فتنه گران در انتخابات گفت: فتنه‌گران می خواهند با خروج از انزوا عملیات دوباره نفوذ اصلاح طلبان بدون حاکمیت را آغاز کنند و با گفتمان (سازش – نجات ملی- دولت وحدت ملی) خود را تنها عامل نجات کشور معرفی کنند.

ترقی در رابطه با استراتژی جریان انحرافی گفت این جریان می‌خواهد با اتصال دهک‌های پایین و بالای جامعه به یکدیگر بدنبال دوقطبی کردن فضای انتخابات است و از طریق تحریف سخنان مقام معظم رهبری و پرونده خوانی و تهدید به افشاگری و نمایش توان بسیج مردمی در سفرهای استانی سعی می‌کند صلاحیت نامزد خود را تضمین کند.

رییس مرکز بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی فتنه و انحراف را دارای زاویه با اسلام سیاسی فقاهتی دانست و افزود: گفتمان این دو با گفتمان انقلاب اسلامی فاصله دارد و مردم باید با بصیرت و هوشیاری نامزد ها را با معیارهایی که رهبری برای رییس جمهور آینده داده اند تطبیق دهند و به اصلح رای دهند.

ترقی توانایی و کارآمدی همراه با شادابی و اخلاص و برخورد از خرد جمعی و شناخت مشکلات اقتصادی مردم را از ویژگی های رییس جمهور آینده دانست و افزود: باید به کسی رای بدهیم که دشمن از آمدنش خوشحال نشود و دشمن نتواند بوسیله او مردم را از ارزشهای انقلاب دور کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار