امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34517
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 61
رضا مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برخی لابی‌گری‌ها برای رای ...

رضا مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برخی لابی‌گری‌ها برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت یازدهم، گفت: رایزنی‌ها برای معرفی بیشتر وزرای پیشنهادی منطقی است اما آنچه برای مجلس و دولت پسندیده نیست برخی رفتارهای غیرمتعارف و وعده‌های مالی و فشارهایی درمورد جابجایی نیروهای حوزه انتخابی نمایندگان است.

وی با بیان اینکه رفتارهای غیرمتعارف و غیراخلاقی متناسب با سوگند نمایندگان مجلس و سوگند رئیس دولت و وزرای مربوطه نیست، افزود: نمایندگان مجلس باید با تعهدی که به قرآن، اسلام و مردم دارند به وظایف نمایندگی خود به طور کامل عمل کنند و نمایندگان نباید سر سوزنی از موضع اصولی خود عدول کنند و به وزیر پیشنهادی خاصی که تعهد و تخصص لازم را ندارد، رای اعتماد دهند.

مدیرعامل خبرگزاری مهر با بیان اینکه متاسفانه بعضی از وزرای پیشنهادی در جریان فتنه 78 و 88 فعال بودند و یا مواضع شفافی در قابل این جریانات نداشته‌اند، گفت: اینها صلاحیت مسئولیت اداره جامعه را ندارند و نمایندگان مجلس باید با جدیت، سوابق این افراد را بررسی و آنها را کنار بگذارند و نمایندگان مجلس به هیچ وجه نباید در قبال این مسائل کوتاه بیایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر فردی به کابینه راه پیدا کند که در سابقه و انجام وظیفه‌اش شبهه یا خللی وجود داشته باشد؛ نمایندگان مجلس به خاطر رأیی که به او می‌دهند، در مقابل مردم و خون شهدا پاسخگو هستند و ما از مجلس انتظار داریم به دور از زد و بندهای رایج سیاسی این موضوع را بررسی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها