امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34524
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، غلامحسین تابش فر با بیان مطلب فوق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، غلامحسین تابش فر با بیان مطلب فوق گفت: این موسسه اقدامات لازم را در حمایت و پشتیبانی از مراکز علمی کاربردی شهرداری‌ها و ساز و کار لازم برای آموزش رشته‌های کاربردی موردنیاز شهرداری‌ها در این مراکز به عمل می‌آورد.

وی بیان داشت: عدم وجود رشته‌های کاربردی مرتبط با حوزه های کاری مدیریت شهری و روستائی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و همچنین دور بودن برخی رشته های موجود در دانشگاه‌ها از عرصه‌های کاری، ‌سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را بر آن داشت تا اقدامات لازم را برای ارائه آموزش های کاربردی و در عین حال علمی در مراکز آموزش عالی انجام دهد.

تابش فر افزود: با توجه به بسترهای موجود در موسسه علمی‌ـکاربردی مدیریت شهری و روستائی برای ارائه آموزش‌های موردنیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، توسعه همکاری‌های آموزشی با دانشگاه جامع علمی-کاربردی در اولویت برنامه‌های آموزشی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور قرار گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها