امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34526
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور و اعضای شورای معاونین این ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور و اعضای شورای معاونین این وزارتخانه که امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، به استفاده بهینه از نیروی انسانی با ساماندهی و برنامه‌ریزی مطلوب اشاره کرد و اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی باید تا هفته اول شهریور تعریف شود و به رؤیت مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها برسد تا هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

وی خطاب به معاونان و مدیران آموزش و پرورش بیان داشت: به نحوی عمل کنید که مهر امسال یک مهر به یاد ماندنی باشد و زیبایی‌های نظام را به نمایش بگذارد.

حاجی‌بابایی با تأکید بر تجهیز و هوشمندسازی مدارس، به مدیران کل آموزش و پرورش گفت: در خصوص نقل و انتقالات استانی کمک کنید تا سریع‌تر انجام شود.

به گزارش فارس، در این نشست به موضوعاتی نظیر ساماندهی نیروی انسانی، پروژه مهر، نقل و انتقالات، ثبت‌نام، چاپ و توزیع کتاب‌های درسی و ارائه گزارش عملکرد از سوی معاونان و مدیران پرداخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها