امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34527
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 117
به گزارش فارس به نقل از هفته نامه فلسطینی المنار، یک مقام نظام لیبی گفت:هواپیمایی مسافربری لیبی اطلاعاتی را کسب کرده است در خصوص اینکه وزارت دفاع ...

به گزارش فارس به نقل از هفته نامه فلسطینی المنار، یک مقام نظام لیبی گفت:هواپیمایی مسافربری لیبی اطلاعاتی را کسب کرده است در خصوص اینکه وزارت دفاع آمریکا قصد دارد طی روزهای آینده حملات هوایی علیه پایگاه هایی در شرق این کشور که گمان می‌رود پایگاه عناصر القاعده است، صورت دهد.

این منبع با اشاره به افزایش شمار هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در آسمان لیبی طی روزهای اخیر گفت:این هواپیماها بیشتر بر فراز مناطقی در شرق لیبی و به خصوص شهر بنغازی طی 24 ساعت شبانه روز گشت زنی می کنند.

این منبع افزود: عملیات هواپیماهای بدون سرنشین نقض حاکمیت لیبی از سوی آمریکا محسوب می شود.

منبع نظامی لیبی با اشاره به اینکه دولت لیبی از حضور این پهپادهای آمریکایی بی اطلاع است، گفت: آمریکا برای پرواز هواپیماهای خود بر فراز لیبی از این کشور اجازه نگرفته و به طور رسمی دولت طرابلس را در جریان این امر نگذاشته است.

این در حالی است که هفته گذشته سفیر آمریکا در لیبی با علی زیدان، نخست وزیر این کشور دیدار و درباره اوضاع امنیتی در لیبی به خصوص در شرق این کشور و تهدید منافع غربی ها در شمال آفریقا و خاورمیانه از سوی گروه های وابسته به القاعده گفت‌وگو کرد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها