امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34530
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 11 تن از اساتید وکارمندان عالی‌رتبه ارگان‌های دولتی هرات در غرب ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 11 تن از اساتید وکارمندان عالی‌رتبه ارگان‌های دولتی هرات در غرب افغانستان موافقت دولت مرکزی برای ادامه تحصیل در ایران را کسب کردند.

این مقامات و اساتید افغان برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی شعبه مشهد ثبت‌نام کرده‌اند.

«محمد سلیم ترکی» شهردار هرات، «غلام‌محمد رحمانی» رئیس دادگستری، «گل‌آقا جمشید» مدیر استانداری هرات، «محمدابراهیم فروزش»، «میرویس فضلی» و «محمد عالم عتیق» اساتید دانشگاه به همراه تعدادی از کارمندان دولتی هرات از جمله افرادی هستند که دولت مرکزی موافقت کرده است تا در ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به ادامه تحصیل بپردازند.
گل‌آقا جمشیدی که در مقطع کارشناسی حقوق و علوم سیاسی دانشجو است به خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: این افراد با موافقت دولت کابل و همکاری نمایندگی سیاسی ایران در هرات وارد عرصه ارتقای سطح علمی خود در دانشگاه‌های ایران شده‌اند.

در مدت 15روز این افراد باید 3 روز درجلسه درس دانشگاه حضور داشته باشند در این دوره تحصیلی تمامی هزینه‌ها توسط متقاضیان پرداخته شده‌ است.

این نخستین باری است که مقامات دولتی مخصوصاً مقامات دولتی ولایت هرات توانسته‌اند وارد میدان ارتقای سطح علمی شوند.

این اقدام دولت کابل می‌تواند باعث ارتقای سطح علمی کارمندان و مقامات دولتی در افغانستان شده و به آنها در ارائه بهتر خدمات کمک کند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها