امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3454
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام سعیدی در جمع روحانیون زنجانی گفت: انتخاب عنوان حماسه سیاسی و حماسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام سعیدی در جمع روحانیون زنجانی گفت: انتخاب عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری برای سال جدید، پاد زهری در برابر سناریوی توطئه‌های سیاسی و اقتصادی دشمنان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مقاومت مردم، مقابله با سناریوی اقتصادی است، افزود: حضور باشکوه و گسترده در انتخابات، مقابله با سناریوی سیاسی دشمنان محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: حضور حماسی و همه جانبه مردم در انتخابات می‌تواند زمینه لازم و پشتوانه قوی را برای انقلاب اسلامی در آینده فراهم کند.

وی با بیان اینکه انتخابات آینده نظام اسلامی برای دشمنان از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: حضور گسترده مردم در این انتخابات موجب خنثی شدن توطئه‌های سیاسی ـ اقتصادی دشمنان خواهد شد.

سعیدی با بیان اینکه در تاریخ انقلاب اسلامی نقش مردم به عنوان حرکت عمومی و آگاهانه در تثبیت بسیاری از ارزش‌ها مؤثر بوده است، افزود: نقش مردم برای مقابله با برخی تهدیدات و خطرات برجسته است.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در 21 بهمن سال 57 خاطرنشان کرد: وقتی امام فرمودند، این حکومت نظامی باطل است و بر همه مردم واجب است به خیابان‌ها بریزند، مردم با درک اهمیت این موضوع، با حضور در صحنه زمینه پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حماسه 9 دی را از دیگر حماسه‌های مردم ایران عنوان کرد و افزود: پس از فتنه سال 88، حضور همه جانبه مردم و اعلام موضع از سوی مردم موجب شد تا بسیاری از توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی خنثی شود.
انتهای پیام/2308/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها