امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34541
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «حرف‌هایی که نگفتیم» اثری از مارک لوی با ترجمه فائزه برقی علیائی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «حرف‌هایی که نگفتیم» اثری از مارک لوی با ترجمه فائزه برقی علیائی از دریچه انتشارات افراز روانه بازار نشر شد.

حرف‌هایی که نگفتیم، هشتمین رمان این نویسنده در سال 2008 به‌چاپ رسید. لوی، در این اثر، داستان جولیا را روایت می‌کند که قرار است چند روز بعد با آدام عروسی کند، اما مرگ و مراسم تدفین پدرش که سال‌ها است با او ارتباط نداشته، برنامه‌ عروسی را به‌تعویق می‌اندازد. چند روز بعد از دفن پدر، جولیا در آپارتمانش با بسته‌ی بزرگ و عجیبی مواجه می‌شود که...

در برشی از این کتاب می‌خوانیم: «یک صندوق بسیار بزرگ به‌صورت عمودی درست وسط سالن جای گرفته بود. وسایلش را روی میز کوتاه قهوه‌خوری گذاشت و گفت: یعنی چی می‌تونه باشه؟

روی برچسب کنار صندوق، درست زیر کلمه‌ی «شکستنی»، اسم او نوشته شده بود. جولیا دور اتاقک چوبی حجیم با رنگِ روشن چرخید. این شیء، سنگین‌تر از آن بود که حتا تصمیم بگیرد چند متری جا‌به‌جایش کند. حتا اگر یک چکش و پیچ‌گوشتی هم داشت، نمی‌دانست که درش را چطور باز کند.

مثل همیشه آدام به تلفن جواب نمی‌داد؛ از استنلی طلب یاری کرد و شماره‌اش را گرفت.
مزاحمت شدم؟
یکشنبه‌شب، اونم یه همچین ساعتی؟ منتظر بودم زنگ بزنی با هم بریم بیرون.

بگو ببینم تو یه صندوق عجیب به‌بلندی دو متر رو برای من نفرستادی؟
در مورد چی حرف می‌زنی جولیا؟

من هم همین فکر رو می‌کردم! سؤال بعدی، چطوری می‌شه یه صندوق خرفت به‌ارتفاع دو متر رو باز کرد؟»

به گزارش فارس، رمان «حرف‌هایی که نگفتیم» در 360 صفحه و در 1100 نسخه با قیمت 177000 ریال روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها