امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34546
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان امروز یکشنبه در نشستی صمیمی ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان امروز یکشنبه در نشستی صمیمی با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و در پایان وزارتش برگزار شد، به سؤالات آنان پاسخ داد.

وی در بخشی از سخنانش درباره پرونده هسته‌ای ایران خاطرنشان کرد: اطمینان داشته باشید که این پرونده به جایی رسیده که از این به بعد شاهد حل و فصل این پروژه خواهیم بود.

وی اضافه کرد: به امید خدا پرونده هسته‌ای رو به حل شدن خواهد رفت و این قطعی است.

وزیر امور خارجه همچنین اعلام کرد که گفتگوهای اولیه با روس‌ها برای ساخت نیروگاههای هسته‌ای جدید انجام شده، که به زودی تفاهم‌نامه آن امضاء خواهد شد.

صالحی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس، درباره اینکه بعد از وزارت خارجه به کجا خواهد رفت؟ گفت: از دانشگاه آمدم و به دانشگاه می‌روم. اگر در میان راه اتفاقی بیفتد و بحث دیگری باشد و سرنوشت به گونه دیگری رقم بخورد، به تقدیر الهی واگذار می‌کنم.

صالحی همچنین ظریف را از دیپلمات‌های باتجربه وزارت خارجه خواند و گفت: مطمئنم که ایشان موفق خواهد بود. ایشان مورد اعتماد و از نزدیکان رئیس‌جمهور است و این می‌تواند نقطه قوتی برای آقای ظریف باشد.
خبر تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها