امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3456
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علی سعیدی در زنجان اظهار کرد: پرچمداری از اسلام ناب با توجه به مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علی سعیدی در زنجان اظهار کرد: پرچمداری از اسلام ناب با توجه به مردم سالاری دینی و توجه به این مهم، از تاکیدات در زمینه مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که بشریت موضوع مردم سالاری دینی را متوجه نشود با مشکل مواجه می‌شود، افزود: زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) با توجه به همین زمینه فراهم می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه تفاوت بین نظام اسلامی با سایر نظام‌های جهانی را توجه به مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت: مرز بندی ایران با استکبار نیز درهمین امر تجلی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه توجه به مردم سالاری دینی رسالت جهانی جامعه ما محسوب می‌شود، افزود: اهداف نظام اسلامی در سایه توجه به این امر محقق خواهد شد.

حجت‌الاسلام سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک بودن انتخابات بر ضرورت انتخاب فرد اصلح تاکید کرد و افزود: باید فردی را برای اداره کشور انتخاب کرد که توان اداره کشور را نیز داشته باشد.

وی با بیان اینکه مزایای دولت‌های گذشته باید در رئیس جمهور آینده باشد، خاطرنشان کرد: باید رئیس جمهور آینده از معایب دولت‌های پیشین به دور باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه رصد کردن وضعیت کشور را ضروری دانست و گفت: ما نمی‌توانیم مصداق تعیین کنیم اما پاسداری از نظام اسلامی از وظایف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه وظیفه فردی هر یک از افراد جامعه شرکت در انتخابات است، افزود: انتخاب درست وبه موقع وتاثیر گذار از ضروریات انتخابات در جمهوری اسلامی محسوب می شود.

حجت الاسلام سعیدی همراهی با مقام معظم رهبری، مدیریت خوب و ارزشی بودن را از شرایط مورد انتظار  رئیس جمهور آینده برشمرد و گفت: باید در انتخاب افراد به این ویژگی‌ها توجه شود.

وی بر ضرورت مراجعه به افراد قابل اعتماد و عالمان دینی برای انتخاب فرد اصلح تاکید کرد و گفت: مراجعه به این افراد و گروههای مرجع می‌تواند راهگشای مناسبی برای تصمیم گیری باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بر ضرورت هوشمندی در برابر توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: دشمن از همه توان برای خدشه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه هوشمندی و آگاهی مردم و مسئولان در این زمینه ضروری است، افزود: برای برگزاری انتخاباتی پرشور باید زمینه‌های لازم برای حضور حداکثری وهمه جانبه مردم فراهم شود.
انتهای پیام/2308/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها