امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34562
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه بنای مجلس اصولگرا، تعامل با دولت است، گفت: تعامل دوطرفه است؛ نمی‌توان گفت که فقط مجلس باید تعامل داشته باشد. با این لیست مشکل داری که آقای روحانی به مجلس معرفی کرده نمی‌توان گفت که مجلس برای تعامل باید به وزرای پیشنهادی مشکل دار رای اعتماد بدهد.

وی افزود: وقتی در لیست معرفی شده به مجلس، افراد رد صلاحیت شده در انتخابات شورای شهر و مجلس وجود دارد، چگونه می‌توان به این افراد رای اعتماد داد.

طبیب زاده ادامه داد: ممکن است بگویند حضرت آقا فرموده که رد صلاحیت از یک پست به معنای عدم صلاحیت در سمت‌های دیگر نیست که باید گفت این جمله آقا به این معنا نیست که فردی که نمی‌تواند نماینده مجلس شود، در راس حساس‌ترین وزارت خانه کشور قرار بگیرد.

طبیب‌زاده گفت: رای اعتماد به فردی که در انتخابات مجلس و یا شورای شهر رد صلاحیت شده‌، غیرعاقلانه و غیر قابل قبول است؛ رای اعتماد به فردی که در انتخابات مجلس رد صلاحیت شده توهین به شورای نگهبان تلقی می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: البته مشکل لیست معرفی شده به مجلس فراتر از این مباحث است؛ وقتی وزیر 68 ساله با دست لرزان در کمیسیون‌های مجلس حاضر می‌شود، چگونه می‌تواند وزارت‌خانه صنعت و معدن را اداره کند؟
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار