امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3457
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 125
عوض حیدرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره روند تکراری مذاکرات 1 + 5 و نتایج آن اظهار کرد: نمی‌توان این مذاکرات را بدون نتیجه دانست ...

عوض حیدرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره روند تکراری مذاکرات 1 + 5 و نتایج آن اظهار کرد: نمی‌توان این مذاکرات را بدون نتیجه دانست بلکه در همین دور اخیر نیز دستاوردهای خوبی را شاهد بودیم.

وی افزود: دلیل صحبت من این است که بسته پیشنهادی ایران در آلماتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و افراد حاضر اعلام کردند که ما ایران را قبول داریم و این بسته را به دولت متبوع خود ارائه دادیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همین قدر که پیشنهاد معقول و حکمت‌آمیز ایران در قالب یک بسته ارائه شده و افراد مذاکره کننده را به تأمل واداشته است که در دور بعدی مذاکرات وارد شوند دستاورد مهمی است.

حیدرپور با بیان اینکه تمام فعالیت‌های ایران در زمینه انرژی هسته‌ای منطبق بر مقررات NPT بوده است، تاکید کرد: اگر کشورهای 1+5 اصراری برای توقف فعالیت‌های ایران داشته باشند کشور ما همچون همیشه خواسته‌های آنها را نمی‌پذیرد.

وی تأکید کرد: البته معتقد هستیم که باید دور بعدی مذاکرات را ادامه دهیم چرا که تمام مشکلات با گفت‌و‌گو در این مدت حل می‌شود.

وی اضافه کرد: به یقین به زودی شاهد این مسئله خواهیم بود که غربی‌ها بپذیرند که غنی‌سازی حق ماست چرا که خارج از مقررات ان.پی.تی نمی‌توانند چیزی را به ما تحمیل کنند.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها