امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34572
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، وزارت بهداشت و مسکن مصر اعلام کرد که با همکاری وزارت بهداشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، وزارت بهداشت و مسکن مصر اعلام کرد که با همکاری وزارت بهداشت بحرین قراردادی را برای استخدام هشت پزشک مصری متخصص در پزشکی خانواده یا کودک یاری را امضا کرده است.

بر اساس این گزارش، حقوق پایه هر یک از این پزشکان 1170 دینار خواهد بود و 300 دینار حق مسکن و سایر مزایا به آن افزوده خواهد شد و با این احتساب کل مبلغ حقوق هریک از این پزشکان به حدود 1600 دینار خواهد رسید که این مبلغ معادل 24000 لیره مصر است.

این پزشکان و خانواده آنها امکان تحصیل در مدارس دولتی بحرین و برخورداری از درمان رایگان را خواهند داشت و برای هریک از این پزشکان یک ماه مرخصی با حقوق و بلیط رفت و برگشت هواپیما اختصاص یافته است.

رژیم بحرین درپی آغاز اعتراضات مسالمت آمیز مردمی در فوریه 2011 برای دستیابی به آزادی و ایجاد نظامی منتخب شماری از پزشکان و پرستاران وکادر پزشکی را به علت درمان مجروحان به زندان انداخت یا آنها را از کار برکنار کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها