امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34573
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، شیخ خضر حبیب از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: بیت المقدس و مسجد الاقصی در معرض بزرگترین عملیات ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، شیخ خضر حبیب از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: بیت المقدس و مسجد الاقصی در معرض بزرگترین عملیات یهودی سازی از سوی صهیونیست‌ها قرار دارد.

وی افزود: با توجه به این تهدید صهیونیست‌ها، فلسطینیان قدس و فلسطینیان سرزمین‌های اشغالی سال 48 باید با حضور فشرده خود در صحن‌های مسجد الاقضی به دفاع از آن بپردازند.

شیخ حبیب گفت: مردم برای دفاع از قدس و مسجد الاقصی در سایه تهدیدات مستمر در شهر قدس باید بیشترین کمک را در شرایط کنونی مبذول دارند به خصوص که صهیونیست‌ها به دنبال تحمیل شرایط جدیدی بر مسجد الاقصی هستند و می‌خواهند اینجا را شبیه حرم ابراهیمی به دو بخش مربوط به مسلمانان و صهیونیست‌ها تقسیم کنند.

شیخ حبیب گفت: زمان آن رسیده است که فلسطینیان وحدت ملی خود را بازگردانند و کشورهای اسلامی و عربی نیز باید به حمایت از مسجد الاقصی به پا خیزند.

رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: در حالی که کشورهای عربی به مسائل داخلی خود مشغول هستند فلسطینیان باید برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیستی و حملات این اشغالگران برای یهودی سازی و حفاری‌هایی که بنیان مسجد الاقصی را تهدید می‌کنند بر خود تکیه کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار