امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3458
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام حمید رسایی دقایقی پیش درباره نقاط مثبت و منفی یک رئیس جمهور در دانشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام حمید رسایی دقایقی پیش درباره نقاط مثبت و منفی یک رئیس جمهور در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: در حال حاضر مهم‌ترین شاخصه رئیس جمهور باید احیای گفتمان انقلاب و اسلام باشد که امروز این گفتمان در کشورهای مختلف دیده می‌شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: فردی باید رئیس جمهور شود که اعتقادات دیپلماسی تهاجمی، استکبار‌ستیزی و شجاعت اصلاح داشته باشد.

*  شعار دادن یارانه 250 هزار تومانی غلط است

رسایی با اشاره به هدفمندی یارانه‌ها گفت: اینکه احمدی‌نژاد می‌گوید، می‌توانم 250 هزار تومان به مردم یارانه پرداخت کنم کاملا غلط است زیرا این مبلغ از افزایش حامل‌های انرژی باید به دست آید.

وی افزود: برخی از کاندیداهای انتخابات که در گذشته موافق اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بوده است هم‌اکنون هدفمندی را گداپروری اعلام می‌کنند زیرا این موضع در میزان رأی آن‌ها تأثیر می‌گذارد اما این سخن، شائبه نفاق ایجاد می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقاط ضعف دولت خاطرنشان کرد: یکی از آفت‌هایی که ایجاد شد اینکه رئیس جمهور کم‌کم در مورد جایگاه خود به غلط افتاد.

وی در ادامه گفت: از هم اکنون باید به کاندیداهای ریاست جمهوری گفته شود که رئیس هرم نظام جمهوری اسلامی ایران ولی فقیه است و مطابق قانون اساسی رئیس جمهور احکام تنفیذ خود را از ابتدای انقلاب تاکنون از رهبری می‌گیرد.

رسایی تصریح کرد: از جمله مشکلات دولت عدم تعامل با قوا، خلق و خوی خاص احمدی‌نژاد در دولت و ارتباط نادرست او با مراجع و علمای دینی بود.

* در دولت هاشمی رفسنجانی شکاف طبقاتی بیشتر شد 

 

وی با اشاره به دولت سازندگی اظهار کرد: در دولت هاشمی رفسنجانی شکاف طبقاتی بیشتر شد و مدیرانی حاکم شدند که از جنس مردم نبودند؛ نتیجه این مدیریت را می‌‌توان در میزان رأی هاشمی در انتخابات بعدی مشاهده کرد.

وی دولت هاشمی را دولتی پرکار با خرج زیاد، دولت خاتمی را خرج زیاد با کار کم و دولت احمدی‌نژاد را پرکار و کم خرج دانست.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ارتباط با دولت خاتمی گفت: در دولت خاتمی جایگاه سیاسی به دست حزب مشارکت و جایگاه اقتصادی به حزب سازندگی و امور فرهنگی به خود خاتمی رسید که نتیجه آن روی کار آمدن مدیران اقتصادی دولت هاشمی بود. 

وی یادآور شد: مردم از ترس بازگشت سیاست‌های هاشمی در انتخابات 84 به احمدی‌نژاد رای دادند اما در سال 88  احمدی‌نژاد به خاطر سفرهای استانی خود در دولت هشتم رای مردم را کسب کرد.

رسایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد در سال 84 به دنبال قدرت نبود اما امروز به دنبال قدرت است، تصریح کرد: سفرهای استانی احمدی‌نژاد در حال حاضر با رویکرد قدرت‌طلبی است در نتیجه از آن استقبال نمی‌شود.

وی افزود: هاشمی رفسنجانی برای حضور در انتخابات 92 برنامه‌ریزی کرده و می‌خواهد حضور پیدا کند؛ هاشمی در کشور تحلیلی به راه انداخته که راهی به جز آمدن من وجود ندارد.

رسایی تأکید کرد: خیلی از کاندیداها با آمدن هاشمی کناره‌گیری می‌کنند اما به اعتقاد بنده هاشمی باید رد صلاحیت شود.

انتهای پیام/70022/صا40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها