امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3459
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 201
اسماعیل جلیلی عضو کمیته وحدت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

اسماعیل جلیلی عضو کمیته وحدت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: اعضای کمیته وحدت در ادامه دیدارهای خود با نامزدهای ریاست جمهوری امروز با علی اکبر ولایتی هم جلسه‌ای برگزار کردند.

وی با بیان اینکه تمام 17 عضو اعضای کمیته در جلسه امروز حضور داشتند، افزود: در این جلسه آقای ولایتی نقطه نظرات خود در مورد شرایط موجود کشور و ساماندهی سیاست خارجی و وضعیت نابسامان اقتصادی فعلی کشور را مطرح کرد.

جلیلی ادامه داد: همچنین در این جلسه اعضای کمیته سؤالاتی را در محورهای برنامه ولایتی برای وضعیت رشد اقتصادی، تورم، هدفمندی یارانه‌ها، تولید، اشتغال، وضعیت کشاورزی، فرهنگ، زنان وجوانان مطرح کردند که ولایتی هم در این مورد توضیحاتی ارائه داد.

وی اظهار داشت: آقای ولایتی معتقد بود رویکرد تعامل در نظام بین‌المللی در مدت زمان کوتاه می‌تواند به نابسامانی‌ها در حوزه بین‌الملل پایان دهد و از این راه گشایش در حوزه اقتصادی را هم شاهد خواهیم بود.

به گفته جلیلی قرار است اعضای کمیته وحدت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در هفته جاری دیدارهای دیگری هم با نامزدهای انتخابات داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها