امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34601
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 126
مرتضی احمدزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ...

مرتضی احمدزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ویژگی‌‌های وزرای صالح، اظهار داشت: اولین ویژگی اعضای کابینه تخصص کافی است، بدین صورت که وزرا باید شناخت کافی نسبت به وزارتخانه خود داشته باشند.

وی افزود: ویژگی دیگر وزیر صالح آن است که هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ سابقه عملکرد خوبی در گذشته داشته باشد و متعهد به ارزش‌های انقلاب اسلامی باشد، البته باید در عمل این ویژگی‌ها دیده شود. 

احمدزاده افزود: فرد تکنوکراتی که تخصص را بر تعهد انقلابی ترجیح دهد قطعا نمی‌تواند وزیر صالحی برای کابینه دولت یازدهم باشد. وزیر صالح کسی است که در زمینه‌های مختلف از جمله مسائل فرهنگی بر مبنای رهنمودهای رهبری عمل کند و در گذشته نیز این موضوع را در کارنامه خود ثبت کرده باشد.

«اندیشه وزرای صالح باید اندیشه انقلاب اسلامی باشد و به دنبال ترویج آن اندیشه باشند. در غیر این صورت آن وزارتخانه در تراز انقلاب اسلامی نخواهد بود».

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با تاکید بر این موضوع که فتنه‌گران و کسانی که در فتنه دست داشتند صلاحیت حضور در مناصب بزرگ کشور را ندارند، خاطرنشان کرد: قطعا کسانی که در فتنه موضع‌گیری شفافی نداشتند و با فتنه‌گران همراهی کردند، نباید در کابینه دولت یازدهم حضور داشته باشند چرا که اولین ویژگی اندیشه انقلابی تبعیت از ولایت فقیه است که چنین افرادی از چنین ویژگی برخوردار نیستند.

احمدزاده در پایان سخنان خود اظهار داشت: افرادی که هنوز در کلاس‌های درس دانشجویان را به رأی ندادن تشویق می‌کنند قطعا نمی‌توانند از مجلس برای تصدی وزارتخانه‌ رأی اعتماد بگیرند و قطعا ویژگی صالح بودن را دارا نیستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها