امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34619
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس(باشگاه توانا)، علی اکبر اشعری رئیس سابق سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و مدیر پروژه باغ کتاب تهران در واکنش به ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس(باشگاه توانا)، علی اکبر اشعری رئیس سابق سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و مدیر پروژه باغ کتاب تهران در واکنش به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر پذیرش مسئولیت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادداشتی نوشته و آن را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده است که در ذیل متن آن را می‌خوانید:
سلام
در صفحه فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام مرا به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کردند.

برای پیشگیری از توسعه این گمانه و برای کاستن از زحمت دوستان خبرنگار برای جستجو در این باره همان طور که بارها عرض کرده‌ام، به هیچ عنوان قصد بازگشت به مسئولیت اجرایی در دولت را ندارم.

البته با احترام به افراد معرفی شده به خصوص برای تصدی مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رأی اعتماد نمایندگان ملت در رأی اعتماد به ایشان در صورت درخواست از هیچ نوع همکاری در حوزه‌های مشورتی دریغ نخواهم کرد.
علی اکبر اشعری
20 مرداد 1392
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها