امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34621
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 125
حسین پرنیا در گفتگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انتشار آلبوم تازه اش خبر داد. پرنیا در توضیح  آواز در آلبوم اخیرش گفت:  ...

حسین پرنیا در گفتگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انتشار آلبوم تازه اش خبر داد.

پرنیا در توضیح  آواز در آلبوم اخیرش گفت:  این آلبوم با صدای حسین رضا اسدی روانه بازار خواهد شد. هنرمند جوانی که از صدای بسیار مطلوبی برخوردار است و توانسته جایگاه خود را در موسیقی امروز بیابد.

وی درباره قطعات این آلبوم توضیح داد: تصنیف«گون و نسیم با شعری از  محمد رضا شفیعی کدکنی ، تصنیف «فانوس شب آغوش»در مایه  دشتی با شعری از  امیر ارجینی،  تصنیف «تصویر خیال»، در مایه افشاری با  شعری از  علی رضا اخلاقی، تصنیف «سیطره پاییز» در مایه  همایون   با شعری از  همایون حسینیان و  تصنیف «خیال گرم خورشید» در مایه شوشتری و همایون با شعری از  علی رضا اخلاقی در این آلبوم اجرا شده است.

پرنیا در توصیف قطعه آوازی گفت: «آواز دستها»  در مایه  دشتی  با  شعری از فریدون مشیری اثری است که در این آلبوم در کنار 5 تصنیف ارائه شده است.او درباره اثر تلفیقی اش نیز توضیح داد: قطعه‌ای از «آواز و ارکستر» در این اثر گنجانده شده که کمتر می توان نظیر آن را یافت.  این اثر در مایه آواز اصفهان و همایون با  شعری از  علی رضا اخلاقی نیز در این مجموعه استفاده شده‌است.

این آهنگساز در توصیف اثر متأخرش گفت: کوچه پاییز حسی درون گرا به مخاطب خود منتقل می کند.

در این آلبوم گروه همایون آثاری در ساختار ارکسترال در دستگاه  نوا، دشتی ، افشاری ،

همایون و بیات اصفهان ارائه کرده‌اند.

صائب کاکاوند نوازنده تار ، فرهاد مشتاق نوازنده تار، پژمان پرنیا نوازنده تمبک، حسین پرنیا نوازنده  سنتور، ارسلان کامکار نوازنده ویولن، علی رضا خورشیدفر نوازنده کنترباس، کریم قربانی نوازنده ویلن سل، فرشید حفظی فر نوازنده ابوا،  ناصر رحیمی نوازنده  فلوت و  سینا جهان آبادی  نوازندگی ویلن آلتو نوازندگی این آلبوم را بر عهده دارند.

انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها