امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34622
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مفید کیانی‌نژاد از متفق القول بودن اعضای کمیسیون فرهنگی بر علی جنتی کاندید پیشنهادی وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مفید کیانی‌نژاد از متفق القول بودن اعضای کمیسیون فرهنگی بر علی جنتی کاندید پیشنهادی وزارت فرهنگ خبر داد و وی را فردی آشنا با این حوزه بیان کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مهمترین معیارهای نمایندگان در تأیید صلاحیت کاندیداهای معرفی شده از سوی رئیس جمهور منتخب بیان کرد: با توجه به سلایق مختلف نمایندگان در تأیید فرد اصلح، ویژگی‌هایی چون تعهد، تقوا، تجربه و تعبد در قبال ولایت از جمله معیارهایی است که نمایندگان بر آن متفق القول هستند.

وی در ادامه به ضعف فرهنگی دولت گذشته اشاره کرد و افزود: متأسفانه دولت گذشته در حوزه مسائل فرهنگی ضعیف عمل کرد و نقش فرهنگ در جامعه و زندگی مردم کم‌تر به چشم می‌خورد. این در حالیست که نمایندگان توجه به مسائل فرهنگی را در دولت احمدی نژاد بیشتر از دولت‌های دیگر انتظار داشتند.

وی از جمله بی‌توجهی‌‌های دولت را در حوزه فرهنگ، بودجه بسیار پایین سال 92 بیان کرد.

کیایی نژاد در ادامه به سوابق علی جنتی در حوزه فرهنگ اشاره کرد و افزود: کاندید پیشنهادی فردی ناآشنا به دغدغه‌های فرهنگی نیست. جنتی 5 سال در وزارت ارشاد خدمت کرده است و در اوایل انقلاب نیز سرپرستی سازمان صدا و سیما را عهده دار بوده است.

وی بیان داشت: نظر کمیسیون نسبت به ایشان مثبت است اما هنوز جمع بندی کلی صورت نگرفته است.

وی از حضور علی جنتی در مجلس خبر داد و گفت: جنتی دوشنبه در مجلس حاضر می‌شود و بعد از بررسی دقیق برنامه‌های وی جمع بندی کلی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها