امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34654
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دنبال شهادت جمعی از اصحاب رسانه حدود 7سال گذشته، خانواده‌های شهدای اصحاب رسانه به منظور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دنبال شهادت جمعی از اصحاب رسانه حدود 7سال گذشته، خانواده‌های شهدای اصحاب رسانه به منظور گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای گرانقدر، درخواستی را به محمدباقر قالیباف شهردار تهران مبنی بر نامگذاری یک خیابان یا یک بزرگراه به نام شهدای اصحاب رسانه داشتند اما پس از گذشت سال‌های متمادی این مهم تحقق نیافت و با دلخوری خانواده‌های شهدای اصحاب رسانه روبرو شد.

به همین منظور خانواده‌ها و بازماندگان شهدای اصحاب رسانه بیانیه‌ای را خطاب به محمد باقر قالیباف صادر کردند که متن آن به شرح زیر است.
جناب آقای قالیباف
شهردار محترم تهران
با سلام
رهبر معظم انقلاب فرمودند: امروز زنده نگاه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

حال آنکه تلاش چندین ساله بازماندگان شهدای عرصه‌ رسانه و فعالان این عرصه برای حداقل نامگذاری یک بزرگراه، خیابان، میدان یا معبری به نام شهدای اصحاب رسانه همچنان بی‌نتیجه مانده است تا در کنار تسکین دل رنجیده‌ی مادران، همسران و فرزندان این شهدای عزیز، بهانه‌ای ملموس برای زنده نگاه داشتن یاد آنان فراهم آید اما گویا کسی نیست تا این خواسته‌ کوچک را جامه عمل بپوشاند.

همانگونه که استحضار دارید نمایندگانی از سوی خانواده‌های این شهدا در جلسه‌ای با حضرت عالی درخواست نامگذاری معبری به نام این شهدا را مطرح کردند و حضرت عالی نیز وعده دادید در کنار نامگذاری یکی از بزرگراه‌های تازه تأسیس تهران یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی را به نام این شهدا مزین خواهید کرد اما اکنون بعد از گذشت یک سال و اندی از آن جلسه و گذشت 7 سال از شهادت این عزیزان وعده‌ها محقق نشده است و برای بازماندگان این سؤال مطرح است که چرا این خواسته‌ کوچک که با اندک توجهی به نام‌های معابر شهر می‌توان به بدیهی بودن آن پی‌برد، محترم شمرده نمی‌شود؟

جناب آقای شهردار حضرت عالی از مفاخر دفاع مقدس و آئین جهاد و شهادت هستید، توقع می‌رود حداقل شما در توجه به این مهم تأمل بیشتری بورزید، باشد تا در اجر زنده نگاه داشتن یاد این شهدای عزیز سهیم باشیم.

با این توصیف، از محضر حضرت عالی مجدداً درخواست می‌شود تا با نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام شهدای اصحاب رسانه، شیرینی روز خبرنگار را برای اصحاب رسانه دو چندان کنید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها