امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34659
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، کوین راد نخست وزیر استرالیا در یک مناظره تلویزیونی با رهبر ائتلاف مخالفان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، کوین راد نخست وزیر استرالیا در یک مناظره تلویزیونی با رهبر ائتلاف مخالفان قول داد که اگر دوباره انتخاب شود در 100 روز اول دوره نخست وزیری خود قانون ازدواج همجنس گرایان را به تصویب برساند.

راد در این مناظره گفت: من از قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان همانند آنچه که در مورد روابط غیرهمجنس گرایان وجود دارد حمایت می‌کنم.

وی از تونی ابوت رهبر ائتلاف مخالفان نیز خواست که حزبش درباره این قانون تجدید نظر کند تا آنچه که مردم خواستار آن هستند اجرا شود.

تونی ابوت نیز تاکید کرد که اهمیت مساله همجنس گرایان را درک می‌کند اما گفت که این مساله اخیرا در پارلمان مورد بررسی قرار گرفته است و برای دولت او اولویت بالایی ندارد.

براساس این گزارش، بحث درباره همجنس گرایان دقایق پایانی اولین مناظره رهبران احزاب رقیب در انتخابات فدرال استرالیا را به خود اختصاص داد.

محور مناظره تلویزیونی امروز مسائل اقتصادی استرالیا و همچنین مساله پناهجویان غیرقانونی بود.

براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، آقای ابوت رهبر حزب ملی لیبرال از رقیب خود در انتخاباتی که قرار است 7 سپتامبر برگزار شود پیش است اما مناظره ها ممکن است این روند را تغییر دهد.

کوین راد که در ماه ژوئن جولیا گیلارد رقیب درون حزبی خود را کنار زد امیدوار است با سیاستهای جدید خود برنده انتخابات فدرال استرالیا شود.

مناظره امروز یک شنبه اولین مناظره از سه مناظره‌ای بود که قرار است تا قبل از انتخابات برگزار شود.

کوین راد که در ژوئن سال 2010 میلادی از رهبری حزب چپ میانه استرالیا کنار گذاشته شد ماه ژوئن موفق شد در انتخابات درون حزبی رقیبش را شکست دهد و دوباره به رهبر حزب کار استرالیا شود.

حزب کار به رهبری راد تنها با از دست‌دادن یک کرسی در پارلمان 150 عضوی استرالیا، ممکن است شانس پیروزی را از دست بدهد.

حزب کار در حال حاضر 71 کرسی، مخالفان 72 کرسی، حزب سبز یک کرسی و جناح های مستقل 6 کرسی در اختیار دارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها