امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34660
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 122
حجت الاسلام «سید علی طاهری» سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره جلسه این کمیسیون با علی جنتی وزیر پیشنهادی ...

حجت الاسلام «سید علی طاهری» سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره جلسه این کمیسیون با علی جنتی وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت ارشاد در مجلس، گفت: نظر کمیسیون را من اعلام نمی‌کنم به جهت اینکه کمیسیون هنوز جمع‌بندی ندارد، ولی به عنوان شخص نظر خودم، نسبت به ایشان مثبت است.

وی همچنین درباره بحث معاونت سینمایی، توضیح داد: کلی در این باره حرف زده شد البته همان‌طور که گفتم کاملا کلی بود و به جزئیات پرداخته نشد. بالاخره ایشان در حال برسی معاون‌های فعلی هستند و همچنین کسانی که در این باره تجربه دارند. ایشان فعلا مسائل مختلف را با مشورت‌ها بررسی می‌کنند تا به نتیجه نهایی برسند.

طاهری درباره خط قرمزهای جنتی نیز توضیح داد: ایشان گفتند که الگو برای من در بحث خط قرمزها مقام معظم رهبری است و در جلسه‌ای که آقای روحانی با وزرای پیشنهادی خود داشته‌اند، همین موضوع را به طور شفاف مطرح کرده که خط قرمز دولت مقام معظم رهبری است.

وی درباره حضور افراد و انتخاب آنها در بدنه وزارت ارشاد تصریح کرد: ایشان در این باره توضیح ریز نداد ولی گفت که می‌سنجد و اگر افراد در سوابق خود رفتارهای افراطی و تفریطی نداشته باشند و با جهات کلی که دولت دارد، همراه باشند، من از آنها استفاده می کنم. البته ایشان بر بررسی سوابق تاکید بسیاری کردند. ایشان گفت که ممکن است افراد سلایق مختلفی داشته باشند، ما سلایق را در کارمان لحاظ نمی‌کنیم اما باید حتما خط قرمزهای ما را رعایت کنند. توانمندی و تجربه نیز از جمله مواردی است که برای آقای روحانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار